Author Topic: youth staff i social hosts  (Read 12171 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Estera

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #15 on: 01/March/2010 »
Hmm nova sam ovdje pa se ispricavam na tolikim upitnicima.Puno tema je obradjeno koliko sam uspjela iscitati ali nisam srela bas nesto svjedocanstava od onih koji su radili kao odgajatelji na brodu.A bilo bi lijepo cuti i njihova iskustva.
Nemam iskustva rada na brodu i ne znam jel bih uopce mogla kondicijom izaci u susret zahtjevima tog izazova ali me ne ostavi ravnodusnom sve ovo sta sam procitala pa evo stoga sam jos ovdje i kucam s blinkajucim upitnicima..he he..

Hvala od srca  ;D

Offline London girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
  • Veni, Vidi, Vici
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #16 on: 01/March/2010 »
ma hajde sta se ispricavas pa ovde samo svi da bismo pomogli i olaksali jedni drugima , pa ljudi smo ne ? :) i meni je ovo prvi put i  takodje imam milion pitanja i sumlji, nedoumica.Pitaj, citaj istrazuj  i samo napred takve stvari se desavaju jednom u zivotu ;) i ja bih volela da procitam vise iskustava od ljudi koji su radli kao youth staff..ali eto vidis i sama nema ih :(


pozdrav  :uzdravlje:

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #17 on: 01/March/2010 »
Evo ovdje se može vidjeti što npr. nudi Camp Carnival, dakle, što spada u opis poslova youth staffa:

http://s204.photobucket.com/albums/bb196/cruisinmama06/Camp%20Carnival%20Capers/?start=all

Offline Estera

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #18 on: 02/March/2010 »
Hmm koliko kuzim na svakom od brodova dobijes program rada..ili??Stoga se namece pitanje jel jedna osoba obavlja sve aktivnosti ili je to u kombinaciji s kolegama odgajateljima?Ili je od 7ujutro-3 navecer radni angazman jedne osobe??Bas bi bilo dobro kad bi se nasao netko s iskustvom ovog radnog profila jer dosta vise su opisane druge radne pozicije.Hvala na ovom prilogu. ;D

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #19 on: 02/March/2010 »
prije intervjua bude predavanje na kojem ti se odgovori na sva pitanja.
rekli su nam da circle c i club o2 radi jedna osoba, to su programi za tinejdžere. camp carnival radi 6-10 osoba, može i više, ovisno o sezoni. radi ih više osoba odjednom, koje se rotiraju po dužnostima i dobnim skupinama (2-5, 6-8 i 8-11 god). svaka dobna skupina dobije svoj program, kao što se može vidjeti na onim caperima (to su neka vrsta "novina za goste" s rasporedom zbivanja na koji mogu, a i ne moraju doć), a youth staff ga izvršava. prema onome što sam vidjela na rasporedima, radi se od 7-10 sati dnevno, s pauzama. primjerice, možeš imati jednu aktivnost ujutro od 9-11, pa biti slobodna do babysittinga koji je navečer od 9 ili 10 do 3 ujutro.

Offline Estera

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #20 on: 02/March/2010 »
Hvala Nera na pojasnjenju. Jel se sam opredjeljujes za dobnu skupinu ili te oni selektiraju?

Offline London girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
  • Veni, Vidi, Vici
    • View Profile
Re: youth staff i social hosts
« Reply #21 on: 02/March/2010 »
Nera je ovo stvarno lepo pojasnila. Mene i jos dve makedonke su oni sami selektovali, ali kontam da mozes da pitas da te stave u odredjenu .

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: youth staff i social hosts
« Reply #22 on: 02/March/2010 »
Nera je ovo stvarno lepo pojasnila. Mene i jos dve makedonke su oni sami selektovali, ali kontam da mozes da pitas da te stave u odredjenu .

Koliko sa ja vidio tamo na brodu, svi rade sve, i stvar je rotacije ko će sa kojom grupom raditi.
Neki su kruzevi više natrpani djecom, neki manje, i nema biranja, morate biti fleksibilne.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)