Author Topic: New Interviews 2010  (Read 37611 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline manu

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
New Interviews 2010
« on: 19/May/2010 »
Da li se ima informacija o interviews tijekom lipnja; ljeti..?
Jedan termin se održao 12.05.
Za razdoblje nakon;  pretpostavljam da ipak treba sačekati opet dva / tri mjeseca...

Offline Mladen1202

  • Registered
  • *
  • Posts: 54
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #1 on: 19/May/2010 »
Da li se ima informacija o interviews tijekom lipnja; ljeti..?
Jedan termin se održao 12.05.
Za razdoblje nakon;  pretpostavljam da ipak treba sačekati opet dva / tri mjeseca...

Taj je bio samo za fotografe.

Odi u agenciju (koja ti je najbliža) i dobit ćeš informacije, tj, oni će ti javiti.

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #2 on: 19/May/2010 »
Vidim da se ovo tice EP-a . Valjda ce bit sada u 6 mjesecu za royal celebrity .Interview ce navodno bit preko skype-a...

Offline dark86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #3 on: 22/June/2010 »
Pozdrav svima,
Da li neko zna da mi razresi dilemu,naime ja sam bio u EP i razgovarao sa Sinisom medjutim on je rekao da malo treba da poradim na engleskom jeziku i da se javim za 6 meseci,E sad kontaktirao sam ga pre neki dan preko mail-a i rekao mi je da dodjem u Bg na taj intervju u neki hotel ne znam mu ima a i nebitno,ali meni je nejasno kako da idem u taj hotel kad nisam prosao test engleskog,ni usmeni sa njim a pismeni nisam ni radio.I sve mislim da taj mail sto sam dobio je neki unapred smisljen i da ga salju svima.....Pa ako neko nesto zna ,da li je taj test obavezan ili moze i bez njega da se ode na taj interwiev...
HVALA UNAPRED SVIMA

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #4 on: 22/June/2010 »
A za koju kompaniju je taj intervju u Beogradu i za koje pozicije?

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: New Interviews 2010
« Reply #5 on: 22/June/2010 »

.....Pa ako neko nesto zna ,da li je taj test obavezan ili moze i bez njega da se ode na taj interwiev...


pa ako ti je napisao da dodješ, onda dodji  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dark86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #6 on: 22/June/2010 »
asst waiter i slicno..!Da ali ne znam sta  da radim posto kad sam bio na prvom intervjuu koji nije odrzan ni u kakvom hotelu nego u kancelarijama agencije,on mi je rekao da u hotelu mogu da se pojave samo oni koji imaju sva dokumenta i koji su polozili test a ja ga nisam polozio

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: New Interviews 2010
« Reply #7 on: 22/June/2010 »
Pripremi sve dokumente i idi. Ako i ne prođeš kod njih, ti isti dokumenti će ti ionako trebati za posao.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #8 on: 22/June/2010 »
Nisi nam rekao za koju kompaniju, i ako je moguce tacan datum odrzavanja tog intervjua? Ako si vec iz Srbije sta te kosta da odes do Beograda i pokusas, cim si mu u listi za intervju znaci da on misli da je sve ok.

Offline dark86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #9 on: 22/June/2010 »
Ja sam popunio aplication form na sajtu agencije i posle toga mi je stigao mail taj sto sam vec rekao,a i to mi je nekako at hok posto nisam prikupio sva dokumenta pa ne znam sta da radim

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #10 on: 22/June/2010 »
@Dark

Kada ides  i u koji hotel (svi te to pitaju nikako da odgovoris, kada je interviju)?

Ja isto tako nisam imao pojma da cu imati interviju i bum, saznam tamo na licu mesta.  Recimo ja nisam sa sobom imao prevod Judical record-a, vec samo na srpskom .  
A brat bratu da ne dramimo previše ! , sta ti pa sve treba od dokumenata, samo judical i to kopija , kopija pasoša, CV na engleskom i jedna slika 5x5 .  To je sve što sam ja imao, i tamo sam odradio marlins (ponesi 10 eur) i tamo dobio na licu mesta formular njihov za aplikaciju i to popunio.

Nema frke, radićeš tamo marlins najverovatnije, tako je bar bilo u mom slučaju kao i sa ostalima koji su došli tada u hotel na interviju. Moj savet je - idi , nemaš šta da izgubiš.

P.S.    Da se slikaš i izvadiš ovo u sudu,ispišeš CV i kopiraš treba ti najviše 1 sat i to ako popiješ kafu uz to.
 A baš ako si toliki perfekcionista i imaš tremu, ti pozovi Sinišu ili onoga ko ti je agent, pa pitaj da ti to pojasni, ne vidim u čemu je frka.    oT

Offline dark86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #11 on: 22/June/2010 »
intervju je danas i sutra u Beogradu u hotelu Mr president.

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #12 on: 22/June/2010 »
Dokaz da nisi osuđivan ne može istog dana da se izvadi, predaš npr. u ponedeljak do podne pokupiš ga sledećeg dana posle podne...

Bilo bi lepo da kažeš za koju kompaniju...

P.s da li si siguran da je ovo glavni intervju a ne samo predintervju?

Offline dark86

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #13 on: 22/June/2010 »
predintervju je ja mislim a ne znam za koju kompaniju ne pise,cuo sam neke glasine da ti menadzeri u saradnji sa ovim agentima sto rade po subotici novom sadu i bg primaju cak i  mito od pojedinih kako bi ti stigli na glavni iintervju,da li znate nesto o tome

Offline FlyFlyFly

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #14 on: 22/June/2010 »
Iskreno i ja sam čuo za to, ali ta tema je tabu. Svi znaju za nju ali niko ne želi da podeli lično iskustvo... Znam sledeće: naime ja i još par ljudi su došli 5 dana pred Carnivalov intervju početkom godine, sa ciljem da se prijavimo za isti. Od nas desetak "padobranaca" koliko se zateklo u takvoj situaciji, njih dvoje je upalo na taj intervju i to likovi bez ikakvog radnog iskustva niti edukacije vezane za bilo koji posao na brodu! Mi ostali smo dobili odgovor da previse kandidata čeka mesecima taj intervju, i da čekamo sledeći intervju koji će se održati za par meseci. U prevodu za par stotina evra ubaciće te na intervju i ako se prijaviš istog dana. Ljudi su u frci i ne pitaju šta košta, samo da se što je pre moguće izvuku iz bule. Tada uvek naiđu "dobročinitelji" iz agencija da pomognu unesrećenom kandidatu. Cenim da je mito oko 200-300 evra, uglavnom približno visini provizije.

Kalkulacija je jasna za one u sličnoj situaciji (oni koji se prijavljuju u 5 do 12): daš npr. 100-200 evra i na tom intervjuu si, u suprotnom kao ja, čekaš intervju koji će se održati 8 meseci kasnije i izgubiš mnogo više od 200 evra.

p.s ali moram da naglasim da ipak ova praksa nije česta, tj. korupcija je ipak retka, u principu ti nemaš za šta da podmitiš agenta, on ti ne može "pomoći" da prođeš niti intervju da brže dobiješ Letter of employment.