Author Topic: New Interviews 2010  (Read 37610 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #60 on: 30/September/2010 »
Meni su malo pre poslali mail...posaljes Cv na engleskom i to je kao zvanicna aplikacija,i posle ti oni jave sta,kako,gde,kada,s' kim i s' cim!

Offline natala

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #61 on: 30/September/2010 »
a kome saljem cv?

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #62 on: 30/September/2010 »
posaljes na njihov mail...serbia@kouzon.com.mk

Offline natala

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #63 on: 30/September/2010 »
Hvala ti  :uzdravlje:

Offline devilchild

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #64 on: 30/September/2010 »
Nema na cemu....mozda se i vidimo tamo! oT

Offline natala

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #65 on: 01/October/2010 »
Sve je moguce :)
Uhh sad me hvata frka malo, treba da krenem zivkati agencije, teze je sto je nas dvoje, pa ce biti problem uklopiti dva razlicita posla na isti brod, nadam se da ce uspeti i da cu za koji mesec sedeti u avionu i smejati se :)

Offline Le Barbu

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
  • Idemo na Broo-ood -aka- Ješ?emo pe?enog zeca
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #66 on: 22/October/2010 »
Pozdrav, gusari!

Posjeduje li neko informaciju kada je sljedeći interview za fotografa, bilo u BGD, bilo u ZG, bilo da je Carnival, bilo da je Princess (samo da nije taj image, koliko sam dosad istražio forum, niste ih baš nahvalili) u pitanju, ili neka druga kompanija. Ja sam tek sad spremio sve potrebne papire za interview, a toliko mi se već ide na taj brod da gubim strpljenje neviđeno! I, još nešto, da li je nama iz Bosne bolje ići u BGD ili u ZG?
Hahaha, užas, da mi je nekako iz ovih stopa da zapalim u potragu za 'lebom! Ima li neko strpljenja na zajam?

Da ja sam sebe ispravim prije nego me neko sankcioniše, budući da se ovdje postavljaju pitanja vezana za EP, dakle pitam samo za Zg onda.

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #67 on: 24/October/2010 »
Pozdrav, gusari!

Posjeduje li neko informaciju kada je sljedeći interview za fotografa, bilo u BGD, bilo u ZG, bilo da je Carnival, bilo da je Princess (samo da nije taj image, koliko sam dosad istražio forum, niste ih baš nahvalili) u pitanju, ili neka druga kompanija. Ja sam tek sad spremio sve potrebne papire za interview, a toliko mi se već ide na taj brod da gubim strpljenje neviđeno! I, još nešto, da li je nama iz Bosne bolje ići u BGD ili u ZG?
Hahaha, užas, da mi je nekako iz ovih stopa da zapalim u potragu za 'lebom! Ima li neko strpljenja na zajam?

Da ja sam sebe ispravim prije nego me neko sankcioniše, budući da se ovdje postavljaju pitanja vezana za EP, dakle pitam samo za Zg onda.
Izgleda da smo u istom bedaku. Ovi iz Bg su primali dokumenta do 16.10 i intervju je ovih dana (26 .10 mislim) . I ja sam se odlučio za taj korak, evo pomogao si mi kada si rekao to za Image (mada ne znam gde si naleteo na to). I ja sam nestrpljiv, želeo bih da Odmah predam papire i odem ali izgleda da ne ide to tako. U svojoj temi (možeš je naći) sam postavio pitanje vezano za agenciju (koju odabrati) i evi 2 sata stiskam refresh button ne bih li dobio neki opširniji odgovor. Verovatno negde na forumu već postoji ali ja na nj nisam naleteo. Usvakom slučaju puno sreće tebi (a posebno sebi ) želim...
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline Le Barbu

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
  • Idemo na Broo-ood -aka- Ješ?emo pe?enog zeca
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #68 on: 25/October/2010 »
Srećno, brate i tebi i meni, a i svim ostalima. Nemoj da me uzimaš zdravo za gotovo po pitanju Image-a, to je samo subjektivan zaključak, ja u suštini o toj kompaniji nemam pojma (kao ni ti, pretpostavljam), samo sam čitao neke komentare koje su korisnici objavili, to je sve. Dakle, u istoj smo čorbi, je li? Ajde, nadam se da ćemo pronaći način kako da se što prije do'vatimo palube! Ja sam još u nedoumici, kada bih znao otprilike kada će biti konkurs za fotografa, preko bilo koje agencije, onda bih nešto i odlučio, a ovako - još ništa ne znam.

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #69 on: 25/October/2010 »
Srećno, brate i tebi i meni, a i svim ostalima. Nemoj da me uzimaš zdravo za gotovo po pitanju Image-a, to je samo subjektivan zaključak, ja u suštini o toj kompaniji nemam pojma (kao ni ti, pretpostavljam), samo sam čitao neke komentare koje su korisnici objavili, to je sve. Dakle, u istoj smo čorbi, je li? Ajde, nadam se da ćemo pronaći način kako da se što prije do'vatimo palube! Ja sam još u nedoumici, kada bih znao otprilike kada će biti konkurs za fotografa, preko bilo koje agencije, onda bih nešto i odlučio, a ovako - još ništa ne znam.
Što se Image-a tiče, negde na forumu sam pročitao da je početna plata 700$ a kod ostalih 1200. Mnogo je to...
Ono za aparat se nekome ko se ne bavi slikanjem čini navlakušom ali taj verovatno nije sam kupovao aparat i nikada mu nije ni trebao. Ja znam koliko me je moj sadašnji Nikon koštao i
koliko je to para kada treba odvojiti. Aparat ostaje tebi i to je sasvim ok. Ako se spuca 30-50 k snimaka, ostaje ti sigurno 80-ak hiljada do opravke a to nije malo. Em što si ga dobio na rate
em si ga za 8 meseci otplatio 5x. To je jedini + kod Image-a koji mi se dopada
Moja saznanja su sledeća:
Agencija u BG: SafeCruise - prošao voz, javiti se 27 oktobra
Agencija u Zg: Employment Power -Imaju predstavništva u Sarajevu I Bg (imaju lep site sa linkovima do kompanija) ali mislim da je glavni intervju uvek u Zg i da je glupo ići u Sarajevo da bi te poslali u Zg
Agencija vo Skopje : Kouzon - predstavništvi u Nišu. Ima priča da se mora ići u Skoplje mada ima i onih koji tvrde suprotno. Danas 25.10'10 ih zovem pa objavljujem
U svakom slučaju drž' se ovog foruma (svaka dala onom koji ga napravi) pa ćemo se dopunjavati i informisati
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline Le Barbu

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
  • Idemo na Broo-ood -aka- Ješ?emo pe?enog zeca
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #70 on: 25/October/2010 »
Da, otprilike sam naletio na iste informacije po pitanju kompanije Image. Jeste, to plaćanje im je baš čudno koncepirano, 700 dolara, pa na to šta prodaš. Ne znam, meni se taj ''deal'' ne sviđa ni malo, ali eto, neko i od njih zarađuje 'leba. Plus što moraš da kupiš aparat, no to se na kraju isplati, tako da tu stavku i ne bih okvalifikovao kao nedostatak. Kažem ti, mnogo mi je privlačnija opcija kada brodske kompanije imaju sopstveni odjel za fotografiju, pa te tamo sve čeka. Važi, ko prvi sazna vrijeme interview-a, neka opušteno objavi na ovoj stranici. Živ bio i čujemo se!

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #71 on: 25/October/2010 »
Ako se iko od vas prijavio za EP kod gosp. Jasne u Sarajevu ako vam nije javila predintervju je u srijedu u 12 sati u prostorijama MZ Logavina

Offline Le Barbu

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
  • Idemo na Broo-ood -aka- Ješ?emo pe?enog zeca
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #72 on: 26/October/2010 »
Ako se iko od vas prijavio za EP kod gosp. Jasne u Sarajevu ako vam nije javila predintervju je u srijedu u 12 sati u prostorijama MZ Logavina
Čekaj, hoćeš da kažeš da se radi o interview-u za fotografe?  ???

Offline kartar

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #73 on: 27/October/2010 »
Čekaj, hoćeš da kažeš da se radi o interview-u za fotografe?  ???
Evo ja sad dodjoh sa intervjua u Sarajevu, bili sinisa i jos neki lik nisam zapamtio ime.
Trening ce da se odrzi nekad krajem iduce sedmice najvjerovatnije u Sarajevu.

Sinisa mi rece da cu biti preporucen za Celebrity, pa cemo da vidimo.......

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Re: New Interviews 2010
« Reply #74 on: 27/October/2010 »
Kartar da li je moguće nekoga kontaktirati za ovaj intervju koji je bio danas u Sa!? Da li je ksano da se prijavim za ovaj trening, jer bih isto želio konkurisati za posao fotografa, uvijek zakasnim za sve..a pošto sam ja u Sa, bilo bi savršeno da "upadnem"!