Author Topic: šta se desilo na ''trodevnom treningu'' za fotografe u Zg?  (Read 7628 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
e a nisam pitao da li na samom treningu trebam imati svoj aparat tj da li je potrebno da se ponese?

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
e a nisam pitao da li na samom treningu trebam imati svoj aparat tj da li je potrebno da se ponese?
Tkzv trening je bio. Kada će biti sledeći znaju u EP. Što se samog aparata tiče, mislim da je trebao.
Za sve potrebne informacije obrati se agenciji. Možeš mail-om a i telefonom . Postoji sve na forumu  :rtfm:
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Tkzv trening je bio. Kada će biti sledeći znaju u EP. Što se samog aparata tiče, mislim da je trebao.
Za sve potrebne informacije obrati se agenciji. Možeš mail-om a i telefonom . Postoji sve na forumu  :rtfm:

hahah kako mislis valjda je trebao
valjda si bio na tom treningu i nesto si sa njim valjda radio  ""]] ""]] ""]] ""]]

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
hahah kako mislis valjda je trebao
valjda si bio na tom treningu i nesto si sa njim valjda radio  ""]] ""]] ""]] ""]]
Topic je šef postavio sam kao nastavak ove teme...
Nisam bio na treningu ali znam iz nekih drugih postova da su kandidati izlazili na ulicu i fotografisali ljude.
Što se mene lično tiče, ostavio sam post u svom topicu gde sam objasnio da je EP sa mnom završio saradnju
zbog moje krštenice.
Čovek koji je započeo ovu temu (bio na treningu) je napisao da će da kupi d90, ja sam se samo nastavio objašnjenjem o samom aparatu it.d.
U svakom slučaju najlakše je da pozoveš EP i sve lepo pitaš. Ljudi su kulturni i sve će ti objasniti.
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja