Author Topic: Employment Power Interview - Zagreb 02.04.2011  (Read 9840 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vajat

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Da li je neko bio juce u Zagrebu na interview? Mislim da je bio za Carnival.
Za koje pozicije je bio interview i prvi utisci?

Hvala

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #1 on: 03/April/2011 »
Ja sam bio i Dominik sa foruma, kolko sam ubro, snack steward, bar waiter, bartender, somelijer i asst waiter.

Ja sam apliciro za bartendera i nisam proso. Dominik je proso. Cestitke josh jednom.

Utisci prva liga, ekipa iz uspinjace odradila poso profesionalno. Nemam rijeci. Moja greska sto nisam proso intervju i cao. :)

Offline toma1

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #2 on: 03/April/2011 »
 :yeah: :plovim: buduci mornar hahahah.ja sam bio i ok je.prosao  gavery gently.sada lekarski i viza

Offline zagor83

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #3 on: 03/April/2011 »
Da li se za taj interview znalo od ranije?
Niko ga nije najavio na forumu?
Da li se zna kada je sledeci? Na sajtu stoji da ima 14. Aprila u ZG a 15. Aprila u BG ali za poziciju YOUTH COUNSELOR

http://www.employment-power.com:7605/

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #4 on: 03/April/2011 »
Ja sam apliciro za bartendera i nisam proso.

ček ček ... radiš za Carnival i išao si na interview za Carnival, za bolji posao?  ""]]
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline krissj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #5 on: 03/April/2011 »
bilo je lako ja prosla za ass.waiter :run:

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #6 on: 03/April/2011 »
ček ček ... radiš za Carnival i išao si na interview za Carnival, za bolji posao?  ""]]

to ni meni nije baš jasno...

what went wrong? znan da si tek neki dan doša doma s broda, ali...wtf?

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #7 on: 03/April/2011 »
Zar nije lakse aplicirati direktno dok se radi na brodu recimo u ovom slucaju za Carnival nego ici opet preko EP. -()-

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #8 on: 03/April/2011 »
Radim za Carnival i doso sam doma 29.03.

Prijavio sam se za Bartendera jer na Carnival nisam dobio poziciju Bartender i nemosh tamo direkt tako ici, to je promocija dok na celebrity i na royal mozesh.
Na carnivalu sam bar waiter a ovdje bih bio bartender.

Pa shta vam neko mora na forum stavit kad je intervju, samo sibnete mail u agenciju i cao.

Evo recimo ja sam sibno mail bio 31.03. a oni mi rekli da dojen na intervju za bartendera 01.04. i ja doso.

E sad posto ce neko pitat sigurno zasht sam pao. Pa gle pitanja su bila pi***rija i dobio sam posao. :)

Al dala mi bar waitera a ne bartender.

Zasto, pa ima vise stvari koje sam pogrijesio. Prva ispalo da sam neobrijan sto je oksi komentirala i kosulja nije bila dobro zakopcana oko vrata. Ispalo da nisam profesionalan. Druga stvat prvo pitanje koje mi postavila je bilo toliko banalno i lagano a ja uopce nisam skonto shta ona hoce od mene. Tu sam kikso dosta jer sam se dve minute vrtio oko toga dok nisam skonto shta oce. Ostalo sve pet odgovorio ali zbog ovog prvog nisam dobio za bartendera.

Kao shto je ona napisala u review da znam odlicno bar produtke i da imam iskustva al da se moram malo vise koncetrirat kad me gosti pitaju nesh. Uglavnom dobio bar waitera.

Pitanje je bilo igra, ko fol ja sam barmen a ona gost. Narucila je od mene ona Pivo, Whiski, Martini i Margaritu. Sto je meni kao barmenu prvo cinit?

Molio bih Dominika da ne odgovori jer je on sa  menom bio i zna. :D

Da vas vidim. Uglavnom na ovom pitanju sam bodove izgubio plus "neprofesionalnost" a i nije joj se svidilo sto sam tako brzo sa Carnivala odma dosao trazit amo posao, a i kad sam bio u agenciji tamo jedan lik mi reko da stavim u CV da sam bio bartender na carnival a nisam bio tak da me uvatila u lazi i tu sam bodove izgubio. Nije me uvatila na neznanje nego prvi ugovor sam bio a na carnival prvi ugovor niko promociju ne dobiva, tu sam se nekak izvuko jedva na sto je ona rekla da sam mozda pomago bartenderu a ne radio ko bartender, premda sam i radio ko bartender al nisan se tio vise uvaljit jer sam zaglibio :)

Iskreno mislio sam rasurit na intervju al eto kao sto vidite ko visoko leti nisko pada. Better luck next time. :)


Offline star69

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #9 on: 03/April/2011 »
bila ja juce, dobila poziciju steakhouse server, sto sam i htela...  :party:

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #10 on: 03/April/2011 »
natal,  bas mi je zao sto nisi uspio dobiti bartendera, ali nisam dobro shvatila ... jesi prihvatio na kraju bar waitera i je li to za RCCL?

pozz

da pokusam odgovorit na pitanje: prvo radis koktele, jer pivo ces na brzinu otvorit kad ovo bude gotovo..a i natocit viski??? mozda grijesim.. :)

Offline hopeless

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #11 on: 03/April/2011 »
e jbg rista bad luck...

i što ćeš sad?



Offline toma1

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #12 on: 03/April/2011 »
da  li je neko za lekarski obavesteniji.potrebne instrukcije.pozz svima :plovim:

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #13 on: 03/April/2011 »
Naravno da nisam prihvatio posao bar waitera. Pa apliciro sam za bartendera. Puno mi se vise isplati odradit na carnivalu josh jedan ugovor. Postoji dobra mogucnost posto sam 2 ugovor da dobijem bartendera. Ako odem na celebrity opet sve od nule sto znaci da moram ugovor ko bar waiter odradit.

Pa shta cu sad, :D, ako sam mogao 25 godina bez celebrity mogu i dalje, :).

Fora je bila da sam trebo pitat. A koje pivo zelite?(nakon sto sam skonto), onda sam pito sa cime zelite martini, vodka ili gin, onda dali zelite up ili on the rocks, nakon toga hocete li fzn margaritu ili clasic i dali zeli sol na rubu case, koji wiski na sto je ona pocela kao da nezna shta oce pa da joj ja nabrojim na sto sam nabrojio.

I to je to, tu sam najvise zaglibio. Nisam skonto shta ona hoce, to shto je ona pitala i kak je pitala to gosti nikad tako. To je ko da dojesh u kafic i kazesh daj mi sok?? Ko tako narucuje a i da naruci pa pita cesh ga koji sok. Ma bezeze. Ma shta ti ima biti zao. Ja sam taj kojem zao treba biti, tako lagano je bilo a opet tako tesko. Nije me pitala skoro nisht tesko. Prelagano je bilo i ja tako zaje*em. Strava.

Nema veze, zivot ide dalje. Lose sam se pripremio i nabrzaka se to odigralo sve.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Interview - Zagreb 02.04.2011
« Reply #14 on: 03/April/2011 »
a sta planiras s Cunardom?