Author Topic: Završen glavni interview putem skajpa sa Ms Julliana Rabbi  (Read 5521 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Koji god posao na brodu dobiješ, računaj da ćeš biti kronično neispavan.
A ako odeš na veću poziciju od snack. att., tek onda ćeš tek vidjeti šta je stres.
Iz te perspektive, bolji ti je taj posao koji sada radiš.
Eno neki dan se javila cura (tema; Pozdravi), već je par mjeseci na brodu, još nije na kopno stigla izaći.

Za neki opći račun isplativosti, gledaš dvije stvari.
Prva - broj mjeseci koliko ćeš raditi (nema odmora, radi se svaki dan).
Druga - broj zelenih novčanica koje ćeš zaraditi.
Ako misliš da možeš više napraviti sa novcem koji ćeš zaraditi, nego da si kod kuće svo vrijeme, onda prihvatiš posao.
Ali ako zaključiš da se isplati, onda budi spreman na bespogovorno izvršavanje zapovjedi nekog ... recimo Filipinca, ili Indijca, koji će hodati za tobom i učiti te kako se briše stol ili poliraju noževi, žlice, viljuške ...
To te čeka u svim hotelskim poslovima.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline arnes_king

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Hvala Šefe za odgovor,

pa jeste puno bolji ovaj trenutni posao, nemam ni stresa ni nicega, ali isto tako ne vidim ovako ni napretka nikakvog. A svakako želim da testiram i ojačam samog sebe, tako da mi nista ne znaci odraditi jedan ugovor pa onda mogu sigurno znati sta mi je bolje tako da cu najvjerovatnije ici za ovu poziciju.

A ako je tako onda je i bolje sto sam za pocetak na nizoj poziciji, dok se malo uhodam pa ce poslije moci i vise stresa :)

Ne spavanje mi nije problem, jer sam na to navikao a isto tako mogu i slusati naredbe.. ima i stvari koje me obeshrabruju ali sta ces, mora se stisnuti i imati jaku volju da bi se nesto uspjelo, straha ima hoce li se sve to moci izdrzati posto je to sve novo, ali ocekujem najgore i spreman sam na to a jos kada znam kakvi su momci sa nasih krajeva isli i idu jos onda ne vjerujem da ce i za mene biti vecih problema :)


Hvala ponovo svima na svakoj pomoci i savjetu, da nije ovog foruma ne bih dosao ni blizu ovoga :)