Author Topic: Pozdrav iz... aviona!  (Read 5053 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #15 on: 20/May/2013 »
kakva je brzina u avionu?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #16 on: 20/May/2013 »
kakva je brzina u avionu?

850km/h  :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #17 on: 20/May/2013 »
850km/h  :giggle:

Hahahahahah WIN! :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline ajvonn

  • Registered
  • *
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #18 on: 20/May/2013 »
Kakav je bio obrok u avionu? 8)

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Offline ElainaAislyn

  • Registered
  • *
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #19 on: 20/May/2013 »
Welcome back  :uzdravlje:
I mene zanima kakav je bio tuš u Frankfurtu  :D :pop:

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #20 on: 20/May/2013 »
Lufthansin bolonjez nije bolji od maminog, ali moze proci. :D A sjecam se da je bio film Les Miserables, i jos neka mala hrpica "novijih", sad se nesto ne sjecam, i glazbe kao nesto malo po mom misljenju.

I da - dobrodosao kuci, Prince!  :party:
If you want something - go and get it.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #21 on: 21/May/2013 »
E, još jednom da se svima zahvalim na dobrodošlici. :uzdravlje:

I za Šefa - neću zaboraviti da popunim upitnik za veterane, samo će to još malo sačekati da prestane navala radoznalih komšija i drugara (sad sam lokalna atrakcija... ali proći će ih to uskoro, kako ono kažu - svako čudo 3 dana... tako beše nekako?)

A sad da odgovorim na pitanja...

Pusti sad to... koji su filmovi u opticaju?

Verovatno sam jedan od retkih koji je potpuno nezainteresovan za filmove u avionu... zato što 1) volim da spavam dok putujem (naravno, obožavam da gledam kroz prozor dok ima šta da se vidi, ali noć/beskrajan okean satima ne nude ništa spektakularno) i 2) razmazio sam se i filmove volim da gledam na velikim HD ekranima i sa kvalitetnim zvukom, a ne na avionskim VGA ekrančićima i sa najjeftinijim kineskim slušalicama. ;D

Bilo je otprilike po 6-8 filmova iz svakog bitnijeg komercijalnog žanra... samo sam zapamtio Hobita i Django Unchained i na jednom thumbnailu sam video Švarcenegera. ;D

Što se mene tiče, u prethodne 3 godine sam 4 puta leteo dugim interkontinentalnim Lufthansinim linijama i našao sam da mi najviše odgovara "radio" kanal 6, sa house/electro muzikom... ceo let provedem slušajući taj kanal, a na ekranu gledam statistiku i parametre leta, mapu, pogled iz eksternih kamera, dremam... I to je to, baš mi tako prija da provedem tih 7-9 sati.

Prince, stize li kuci? Kakvi su bili tusevi u Frankfurtu?
I mene zanima kakav je bio tuš u Frankfurtu

Šta reći - to kad Nemac napravi... ;D Kupatila velika (pogotovo posle brodskih metar i po sa metar i po), privatna (uđeš, zaključaš se), imaš prostoriju sa lavaboom, ogledalom, fenom, čivilucima, stolicom... i ogromnu tuš "kabinu"... mada je i to prostorija, nije kabina. Sve maksimalno čisto, uredno, blistavo. Dobije se peškir, bočica sa tečnim sapunom/šamponom i to ne nekim bezveznim koji ti sasuši kožu, nego je posle toga kosa/koža mekana i mirisna. Veoma mi je prijalo tuširanje, presvukao sam se u čistu odeću i osvežen sam sačekao poslednji let i sa "odborom za doček" se sastao svež i čist.

Nije bilo nikakve gužve, cene su kao što i piše na sajtu - 6 € ili 8 $. Ne znam da li sam još nešto zaboravio, ali u suštini to je to.

kakva je brzina u avionu?

Nisam merio brzinu protoka, ali je sve bilo na nivou high-speed mreže, nije bilo neke velike razlike od kućnog kablovskog neta... osim što je tokom jedne minute protok bio prekinut, verovatno privremena smetnja, ništa strašno.

Kakav je bio obrok u avionu? 8)

Meni sasvim OK. Iako nisam vegetarijanac, ovog puta sam birao vegetarijanska jela i skroz mi se dopalo. Naravno, od "avionske hrane" ne treba očekivati gurmanska čuda (bar ne u ekonomskoj klasi), ali je OK, meni je sve to deo putovanja i ima neku svoju posebnost i draž. I naravno, raznog pića praktično ima neograničeno. ;D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav iz... aviona!
« Reply #22 on: 21/May/2013 »
 :clapping: ok, zatvaram temu da ne bi @princ pozdravljao iz aviona a kod kuće je.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)