Author Topic: Pozdrav za sve forumase i vrhovnog vodju sa Pacific Dawn-a  (Read 3237 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Samo da pozdravim celokupan komjuniti.
Nisam zaboravio ekipu i evo posle skoro mesec dana (za tacno 2 dana) mogu reci da sam izuzetno zadovoljan i moji prvi utisci su jako pozitivni.
Inace posle 10 dana su mi rekli da cu za par nedelja dobiti unapredjenje sa recepcije na asistenta shore tour menadzera.
Isprva nisam znao da li da se radujem ili ne zbog toga ali sada ipak znam da imam itekako veliki razlog za zadovoljstvo posto tu rotaciju veoma retko dobijaju ljudi na prvom ugovoru.
Elem, trenutno sam jos uvek recepcioner i super mi je.
Malo je nezgodno jer se stoji ali se moze izdrzati uz adekvatnu obucu. Radim u proseku od 8 do 10 sati dnevno i gosti su mahom Australijanci i Novozelandjani sa primesama ponekog Britanca i ostalih tako da su jako dobri za saradnju. U narednih par dana cu napisati detaljniji i opsirniji post iskljucivo za buduce recepcionere ili ti pursere jer sada idem na par hladnih Corona pa sutra ujutru na kupanje i suncanje na plazi :D a onda u nove radne pobede.

Do tada, jos jednom, veliki pozdrav i naravno uvek sam na raspolaganju svima koji imaju neka pitanja prevashodno vezana za posao na recepciji a onda i o nekim drugim stvarima na brodu posto sam za ovih mesec dana jako dobro se snasao ovde.
 :uzdravlje:
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Lepo, lepo... ;D Samo napred!

:uzdravlje:

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Vrhovni vodja je placas ti sta za ove pridjeve ili ? :D
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
ajd koleza uzivaj i pozdravi ekipu!
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Adri

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 218
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Ocean and River Cruises/currently The World
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: Executive Housekeeper
Drago mi je da je sve pozitivno. Pozdrav.  :-))))'
If you want something - go and get it.

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
samo tako morski kolega, dobre cipele nabaviti i stojanje nebi trebao biti neki problem, a i navikneš se nakon određenog vremena. o pa oni su ok gosti, britanci malo znaju biti škrti sa tips ali nama više znače ocjene goste nego tip jer dobijamo extra bonus na plaću ako cijeli team ima dobru ocjenu :D samo hrabro i nedaj se!

@Šef : LOL

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
samo tako morski kolega, dobre cipele nabaviti i stojanje nebi trebao biti neki problem, a i navikneš se nakon određenog vremena. o pa oni su ok gosti, britanci malo znaju biti škrti sa tips ali nama više znače ocjene goste nego tip jer dobijamo extra bonus na plaću ako cijeli team ima dobru ocjenu :D samo hrabro i nedaj se!

Nema ovde baksisa, tj ima ali vrlo vrlo retko. Inace Australijanci su ljudi koji ne daju baksis jer smatraju da svako radi za platu a ne baksis. Cak se plase da im baksis nece biti automatski uracunat u on board acc. Ali i ne treba mi tips :D wolfns zna zasto :D uglavnom, svratio sam samo na brzinu da vidim sta se strumfuje po forumu. Pisem opsirniji post vezan za recepciju pa cu ga copy/paste jer je net skup u pm!
U svakom slucaju, kao sto sam rekao vec, zadovoljan sam i cak i srecan jer sam dobio i promociju posle tacno 10 dana provedenih na brodu.

wolfns@ Steve me danas mrtav ladan pozvao tvojim imenom :D havarija na desku od smeha :D
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.

Offline Mezzomarinero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 373
  • Smile is the best drug
    • View Profile
Sretno i opusteno samo !!!
A more se ljuljaljo,ljuljalo ......

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
wolfns@ Steve me danas mrtav ladan pozvao tvojim imenom :D havarija na desku od smeha :D

heheh : ) Steva legenda. Do jaja je on lik, samo steta sto je uprskao tu je**** promociju dva puta. On bi bas bio dobar kao Asst. FOM. ..

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline stefan_n

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
"srecan jer sam dobio i promociju posle tacno 10 dana provedenih na brodu"

 ="" ="" ="" samo guraj miki , dok se ja ukrcam mozda mi i šef budeš hahahahah  :banana:
evo sta znaci mrva srece ,znanje i vještina :D