Author Topic: Pozdravi sa Caribbean-a  (Read 2543 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Pozdravi sa Caribbean-a
« on: 17/September/2013 »
Pozdrav ljudi sa otvorenog mora :D
Nisam mogao da se javim ranije, ne mogu da izadjem u USA jer nisam dobio i-95, samo u Kanadu izlazim za sada, a na brodu je net ko dial-up '99 :D
Poso ko poso, nije strasno, naviko sam se, jeste malo dosadno nekad, al ono, vole me supervizori i bartenderi jer sam ozbiljan i trudim se da pokapiram sve pa kad god zavrsim oni me puste na pauzu makar za cigaru i kafu. Puno nasih ima, i ostali su uglavnom kul, cak sam zgotivio i dosta indijaca i filipinaca... Kabina mi je za 4 osobe ali nas ima trojica, dosta je velika i nikakvih problema nemam s prostorom, cak mislim da ga ima i previse kad treba da se cisti.
Hrana je jedino uzas ovde, ali bas uzas, jedva docekamo kad nasi skuvaju pasulj ili kupus :D.
Trebalo mi je 2-3 dana da skapiram gde je sta i udjem kolko tolko u stos, od tad me napustila depresija i teram dan za danom lagano. Javljam se prvom prilikom, pozdrav svima i hvala svima koji su mi pomogli  :D :uzdravlje:

Offline Que Pasa

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Pozdravi sa Caribbean-a
« Reply #1 on: 17/September/2013 »
Kad ces moci da izlazis u USA? Mislim kad ces dobiti taj I-95?
Sto kazes da je hrana losa, jel izbor mali ili su na repertoaru neke stvari koje konzumiraju samo hindusi?

Pozz brate i drzi se

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Pozdravi sa Caribbean-a
« Reply #2 on: 17/September/2013 »
Bravo,kad izguraš ugovor na Karibijanu sledeći brod će ti doći kao godišnji.Evropa je ok,nije `brataa`,posle možda bude malo teže ali navići ćeš se već.Gde radiš u kojim barovima,ima li supervizora sa Jamajke?Ako je Ann Marie tamo pozdravi je  :D Nemoj se hraniti u crew messu jer je to mess for crew  :nono:,to je za one što ne znaju.Vidi konekcije u Crownu ili Sabatiniju,a uvek možeš uveče otići do Piazze kad vraćaš ključeve,imaš iza pune frižidere.Želim ti puno uspeha.I ako čitaš ovo,odgovori mi zanima me,da li u crew baru za šankom stoje dva otvarača za pivo zavezana pertlama i prikucana u zid.Ako da,znaj da je to mojih ruku delo  :rofl: dosadilo mi kad je gužva da traže da im otvaram pivo pa im namestim self service.Uzdravlje.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline MilanLO

  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: Pozdravi sa Caribbean-a
« Reply #3 on: 18/September/2013 »
Haha, Rumljanine legendo.  =""  :uzdravlje:

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Pozdravi sa Caribbean-a
« Reply #4 on: 22/September/2013 »
Dobio sam i-95 danas i mogu da izlazim i u USA sada, mislim da su danas svi prisutni dobili. Hrana je uzas upravo iz tog razloga sto si naveo, ne mogu da se priviknem pa to ti je. Mislim, nadjem ja uvek nesto za sebe kad odem u crew mess, ali trudim se da jedem gde god drugde stignem :D.

@Rumljanin
Crossing mi je prosao super, bio sam u Blackberd's baru i cistio Island uvece, i ono, easy life u pravom smislu te reci, non stop pauze, svako vece u 11 ja sam vec vratio kljuceve i cepao ka kabini, ujutru dolazio oko 10, nekad i 11. Sad sam u Calypsu i cistim jos i Coral, za*****anije je dosta i pri tom cekamo USPH ali prezivljavam i dobijam svaki dan pohvale od menadzera. Verovatno sam tu jos jedan kruz pa idem ili u Crew Bar ili u neki manji bar na open decku, tako sam nacuo. Ana Marija je tu, pozdravicu je, tu su jos i Princ i Dezmond sa Jamajke, meni su svi oni kraljevi i svi su drugarski nastrojeni, ali meni se zapao filipinac Al, jbg, mnogo nejasan covek, ne znas sta ti misli :D.
I da, u crew baru i dalje stoje ti vezani otvaraci :D :D

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Pozdravi sa Caribbean-a
« Reply #5 on: 23/September/2013 »
Sve sam ja to odradio na Karibijanu gde si sad,i Blekbirds i sve dajninge,u Kalipsu sam bio 4 meseca,dobar je to Bar veruj mi,navići ćeš se.Reci Ani Mariji da sam drugi ugovor proveo skoro ceo u crew baru kao first in charge.Skoro svi Jamajčani su tamo znači,jedino fali Vejn.
O otvarači stoje i dalje haha :rofl:
Ako dolazi lepo vreme,beži sa open decka,previše posla jednostavno previše.Možda budu imali do 100$ više gore na decku,ali šta je stotka naspram easy life`a.
Kruziraj se,šta da ti kažem sem sretno.
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline mlw

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 206
  • I am what I am.
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: CMV, Ex MSC, Ex Princess
  • Recruitment Agency: Internet, Safe Cruise
  • Job Title: Shop Seller
Re: Pozdravi sa Caribbean-a
« Reply #6 on: 25/September/2013 »
Ipak ne mrdam iz Calypsa pre Kariba, znaci mesec i nesto dana sigurno, ali dobro, ne zalim se, vec sam se privikao i dobri su mi bartenderi. Moj cimer sledeci ide u Crew bar, za par dana, posle toga ja upadam. Za sad nije gore nego sto sam ocekivao, cak sam i zadovoljan. Hvala na zeljama :)