Author Topic: Oce li biti sto od ovoga ??podrzavate li prosvjednike...  (Read 7986 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Collector604

  • Registered
  • *
  • Posts: 268
    • View Profile
Hajte vas dvoje u libiju sa puskama  :run:
\\\\\\\"Reci mi jesi li skeptik,reci cu ti tko si\\\\\\\"

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
da je moja zemlja pa i da razmislim, ovako neka hvala...  :plovim:
Why Always Me?

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
hahaha! kakva crna libija?! ne dolazi u obzir! :P

btw, šala..pa ne bi ja puškom ni na koga :)

Offline ayrtonsenna

  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Malo humora:

“Go ahead, make my day”

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
samo me cudi koliko  mozemo biti agresivni mi ovdje na nasim prostorima sto nismo pceli paliti muriju sa monotov koktelima kao u grckoj  oT

Offline sabina

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Ne podrzavam prosvjede ni u Sarajevu ni u Bihacu  :yeah: ,nema to veze jel Hrvatska ili Bosna


"Prosvjedi" su samo opravdanje za neke druge ciljeve.Iako nemas posla to nije razlog da uzmes ciglu i gadjas Hrvatskog policajca,takva osoba ne zasluzuje da zivi u Hrvatskoj a kamoli da dobije posao  no;;;.Koliko ljudi je siromasno,bez ikakve nade,pa ne uzimaju ciglu i ne razbijaju glave policajcima...


Ne podrzavam mirne prosvjede kamoli prosvjede gdje se vrsi napad na Drzavu to jeste na policiju....

Skoro svaki prosvjed pocne ili zavrsi nasiljem.Ne treba puno palamuditi da se zakljuci da je ovdje cilj iskljucivo nasilje i samo nasilje....


 :waiting:

Ovako,

Prvo, ne podržavam nasilje i razbijanje državne imovine koju svi mi plaćamo. ali svakako sam za iskazivanje nezadovoljstva u obliku prosvjeda, zato i postoji demokracija, da možeš birati i biti biran, te da možeš izraziti svoje mišljenje na javnom mjestu. Pa sada pogledaj što mi to imamo od te "demokracije", lažu nas, kardu nas. Ti si student i ja sam bila do pred nekoliko godina. Završila sam fakultet, radila u struci, ali moj poslodavac nije mi ispalćivao plaće 8 mjeseci i dvije godine mi nije platio doprinose. Što su učinile institucije - NIŠTA. On još dan danas radi i dalje ne plaća svoje radnike, ali ni obaveze državi što je jako zanimljivo. To sam samo ja, a koliko je takvih. Ja nisam socijalno osjetljiva osoba i slažem se da mnogi iskorištavaju burzu rada za nerad i dobivanje usluga i ostvarivanje prava s nje, a rade na crno i to ne prijavljuju, ali uzeli su nam sve tvornice, turizam se pretvorio u inozemne komplekse i zagađivaće, poljoprivrednici su na rubu egzistencije, a država nam je jedan veliki shoping centar.... To guši narod, besperspektivnost i isključivo potrošačka okolina i društvo. Samo nam lažu i lažu.Bježe od problema i misle da će nam Europa sve riješiti. Za što su ljudi bili u ratu, da bi opet po ko zna koji puta bili u nekoj uniji. Pa šta smo toliko nesposobni da ne možemo upravljati zemljicom koju jedva vidimo na karti sa 4 mil ljudi??? Nemamo ljudi ni za jedan pošteni grad

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
Hmm sve vise i vise ljudi bude na prosvjedima onaj glavni je reka da ce svaka 2dana biti prosvjed dok nesruse vladu  +U+ ali opet ako je i sruse ko ce doci na vlast SDP?! ja mislim da su isti...

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
E točno to,tko če doći na vlast????? SDP,nebih hvala,ovi su isto go**a kao i ovi koje sad imamo na vlasti!!!!
Mislim da je najbolje da postanemo nečiji protektorat,nekakve velesile,pa nek nas guze onda ameri,englezi ili japanci.
Jer najviše boli kad te guze tvoji....toliko ti guraju k.... da izlazi i na usta
Pa što nama svima treba da idemo raditi van?99%ovih ljudi na ovom forumu ide van zbog toga jer tu nemogu naći posao da prežive!
Čak i sam naslov foruma kaže inozemstvo posao.
Mislim da to kaže sve kako je na brdovitom balkanu,gdje živi prokleti narod!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
E točno to,tko če doći na vlast????? SDP,nebih hvala,ovi su isto go**a kao i ovi koje sad imamo na vlasti!!!!
Mislim da je najbolje da postanemo nečiji protektorat,nekakve velesile,pa nek nas guze onda ameri,englezi ili japanci.
Jer najviše boli kad te guze tvoji....toliko ti guraju k.... da izlazi i na usta
Pa što nama svima treba da idemo raditi van?99%ovih ljudi na ovom forumu ide van zbog toga jer tu nemogu naći posao da prežive!
Čak i sam naslov foruma kaže inozemstvo posao.
Mislim da to kaže sve kako je na brdovitom balkanu,gdje živi prokleti narod!

dalo bi se naci posla ali za 350-400eura  nezz tocno koliki je HR minimalac...ali opet kako s tom placom u zivotu postici nesto?ako ti bakica i didica nisu tajkuni  -()-

Offline Jeja

  • Registered
  • *
  • Posts: 111
    • View Profile
E točno to,tko če doći na vlast????? SDP,nebih hvala,ovi su isto go**a kao i ovi koje sad imamo na vlasti!!!!
Mislim da je najbolje da postanemo nečiji protektorat,nekakve velesile,pa nek nas guze onda ameri,englezi ili japanci.
Jer najviše boli kad te guze tvoji....toliko ti guraju k.... da izlazi i na usta
Pa što nama svima treba da idemo raditi van?99%ovih ljudi na ovom forumu ide van zbog toga jer tu nemogu naći posao da prežive!
Čak i sam naslov foruma kaže inozemstvo posao.
Mislim da to kaže sve kako je na brdovitom balkanu,gdje živi prokleti narod!

potpuno se slažem! ako dodju novi, krast  ce jos vise. ako ostanu stari, nista se nece promijenit!

Offline Ship91

  • Registered
  • *
  • Posts: 117
    • View Profile
PROSVJED U Zagrebu sinoć je prošao mirno i bez većih incidenata. Skupilo se najviše prosvjednika dosad, oko 10.000, a prijeđena je i najveća kilometraža.

Za danas je Facebook grupa prosvjednika za rušenje Vlade najavila osam prosvjeda u ostalim gradovima Hrvatske, i to na ovim lokacijama:
 
Rijeka, Hotel Kontinental, 19 sati
Koprivnica, glavni trg, 17 sati
Split, Riva, 18 sati
Zadar, 12 sati
Virovitica, Trg kralja Tomislava, 10 sati
Osijek, Trg Ante Starčevića 18 sati
Slavonski Brod, ispred zgrade Županije, 12 sati
Varaždin, Korzo, 11 sati.


Sve vise i vise ljudi se okuplja  +U+