Author Topic: Koliko nas ima da smo prošli i ?ekamo datum ukrcaja?  (Read 54376 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dreamcatcherbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Danas me zvali iz ferona pitali za 17 maj . .... intervju decembar...pozicija utility

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Cestitam  :clapping:

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Viking Kvasir od 14.04. - 22.04. trening. pa onda ukrcaj na neki drugi brod 03.06. čini mi se u Budimpešti. :D

Krenulo je ljudi, nije još kasno. Želim da vas sve što prije pozovu.

Offline konan2510

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Costarico, vidim da si na Scylla bio Nightwatch. A koju si poziciju dobio na Vikingu?
Ne je*e lijep nego uporan.

Offline dreamcatcherbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
15maj brod bestla ide li ko??

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
15maj brod bestla ide li ko??
Idem ja u Aprilu.
Koja si pozicija? Kuhinja?

Offline dreamcatcherbgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
da vukas vidimo se na  :uzdravlje:

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Evo ljudi javili mi danas Viking Var, maj mesec.(Amsterdam/Basel 8 dana kruz)
Dobio sam poziv od jedne gospodje iz HR odseka. Slabo sma je cuo, veza nije bila najbolja ali smo se sporazumeli.
Nakon dosta cekanja najzad me zvali, a vec polako gubio nadu da ce nesto da se desi.
Zelim svima Vama koji jos cekate sa Vas pozovu i da dobijete posao :)

Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Cestitam! Jesi isao preko Feron agencije? Nisu te oni zvali da ti jave za brod?  :)

P.S. Imas li iskustvo na prekookeanskom brodu ili ne? Pitam jer mi se cini da vecina ljudi s foruma sto je dobila ugovor ima iskustvo na prekookeanskim brodovima, a ja nemam pa ne znam vise da li da se nadam pozivu...  :nono: Intervju sam prosla u decembru...

Offline MrJelena

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Nadaj se :) Mene danas zvali, a nemam iskustva..

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile

Javice ti sigurno, ja sam toliko vec bio u strepnji da necu dobiti posao u toku ove sezone.
Preko Ferona, moram da naglasim tj da pohvalim agenciju Feron.
Ja sam odlucio da idem na recne jos avgusta prosle godine, ali nije bilo nista u ponudi i eto skoro godinu dana sam cekao.


Offline mv8983

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Malo mi je lakse sad kad znam da ste i vi bez prekookeanskog iskustva.. :) Danas su vjerovatno zavrsili s pozivima, skoro je 19h, onda opet vikend i novo nadanje od ponedeljka...  :facepalm:

Offline Shakister

  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile

Mada mi smo njima samo brojevi.
Zvace te verovatno, na njihovom offical sajtu pa i na facebooku su jos uvek otvorene pozicije za poslove, sto vise na fb uvek postavljaju nove oglase za posao.

Offline vlacca

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
  • Ko nije plovio,ko nije brodio,ko se od orkanskih
    • View Profile
 :run: Evo i mene da se javim  :banana: dobio sam ukrcaj 1. maja u Amsterdamu, toliko sam je razumeo, bio sam u guzvi na poslu, zvali su me jos juce, ja prekinuo jer sam na poslu, tako da bez brige i zelim ostalima da sto pre dobiju ukrcaj, a ja cu javiti koji je brod za eventualne saborce!!! Pozdrav svima   :pilot:.

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Evo ljudi javili mi danas Viking Var, maj mesec.(Amsterdam/Basel 8 dana kruz)
Dobio sam poziv od jedne gospodje iz HR odseka. Slabo sma je cuo, veza nije bila najbolja ali smo se sporazumeli.
Nakon dosta cekanja najzad me zvali, a vec polako gubio nadu da ce nesto da se desi.
Zelim svima Vama koji jos cekate sa Vas pozovu i da dobijete posao :)

Ha moj stari brod
Čeka te dobra ekipa, Misko i Darko u restoranu, Dragan u HK, to je što znam za sada.