Posao na Brodu > Certifikati; D1, STCW, Basic Safety Training, Security Awarenes ...s

Za koje kompanije se STCW radi na brodu?

(1/3) > >>

Dezhan:
Nije jeftino bas.Posle svega sto treba da se plati ,jos i to treba.Da li neko moze da nabroji koje kompanie ne traze unapred?Za koje moze da se zavrsi na brodu.
Ja sam nesto trazio po forumu i za sada sam saznao da ne traze Princess,Carnival i NCL.Mada su to postovi iz 2017.Mozda se nesto promenilo.
Pozdrav

dubica:
https://www.marineinsight.com/maritime-law/why-a-seafarer-cannot-sail-without-doing-stcw-training-courses/

pinkemerald:
Za Marelu se trazi da se ima pre dolaska na brod.
Za Dizni i Karnival se radi na brodu. To je ono sto znam.

Ako neko zna da li se za NCL (Starboard) radi na brodu, nek napise. Cisto sumnjam da ce prihvatiti moj sa Dizni logom.  :D

negociant:
Odradices na NCLu besplatno, sve kul

Mobile:
Što ima prednosti a opet radiš te treninge i isto tako radiš svoj posao tako da ti dani budu dosta ispunjeni. Sećam se da sam na svom prvom ugovoru na NCL prvih par meseci bio dosta zauzet. Došao sam bez ikakvih sertifikata i bez odrađenih treninga.
Nije isto ni u kom departmentu radiš, u housekeepingu imaš svoju sekciju i retko kada ćeš dobiti pomoć od drugih. Dok si na treningu tvoj posao čeka i posle treninga ga nastavljaš raditi, a posao u restoranu ili baru ne može baš toliko da čeka stoga neko drugi posluži goste dok su zaposleni na treninzima.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version