Posao na Brodu > Certifikati; D1, STCW, Basic Safety Training, Security Awarenes ...s

D1 <=> D2 Razlika

(1/2) > >>

CEO:
D2;




D1;
Jednodnevni uvodni tečaj u svezi sigurnosnih postupaka na brodovima.
Potvrda o pohađanju tečaja i liječnička svjedodžba nužni su za ishodovanje pomorske knjižice.

Rocco_Barocco:
Koliko sam imao prilike primjetiti neke kompanije draže D2, a nekima je dovoljan D1 samo nisam siguran o čemu to točno ovisi.
Možda na manjim brodovima nema uvjeta da se provedu neki interni trenizi i edukacija?  

CEO:
D1 ti neće tražiti nijedna kompanija. To je nešto što traže u Lučkoj Kapetaniji, kao preduvjet za izdavanja pomorske knjižice.
A mornar možeš biti i bez pomorske knjižice, ako uspješno zaobiđeš plaćanje mirovinskog i zdravstvenog osiguranja. O tome u Srbiji još ne trebaju brinuti.

Mezzomarinero:

--- Quote from: CEO on 01/May/2014 ---D1 ti neće tražiti nijedna kompanija. To je nešto što traže u Lučkoj Kapetaniji, kao preduvjet za izdavanja pomorske knjižice.
A mornar možeš biti i bez pomorske knjižice, ako uspješno zaobiđeš plaćanje mirovinskog i zdravstvenog osiguranja. O tome u Srbiji još ne trebaju brinuti.

--- End quote ---

O tome u Srbiji još ne trebaju brinuti.

P.S: Šefe,nemoj glasno da pričaš čuće te,  :rofl:

wolfns:

--- Quote from: Mezzomarinero on 01/May/2014 ---O tome u Srbiji još ne trebaju brinuti.

P.S: Šefe,nemoj glasno da pričaš čuće te,  :rofl:

--- End quote ---

sve to oni znaju, ne brini. Nek se slikaju. Kad budu u stanju da mi izdaju sve potrebne sertifikate i da me podrze ako imam neki problem, onda cu im mozda i placati. Ovako, me savrseno zabole za kapetaniju i nasu drzavu.

Kad god imam neku frku, samo pomenem da sam clan NAUTILUSA i oda se sve resi u roku od sat vremena. Kada bi im rekao da ja lepo uredno sve placam zemlji Srbiji i da Srbija stoji iza mene, samo bi se slatko nasmejali...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version