Author Topic: Princess Cruises, Trening i finalni interview 12-16. Juna 2010. u Beogradu  (Read 30191 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


Beogradska agencija SafeCruise organizira u Beogradu interview za poslove za Princess Cruises za pozicije:

Galley-Kitchen

1st cooks - 2100$
2nd i 3rd cooks - 1826$/1550$
Assistant cooks -  920$
Assistant Pastry, Ass.baker - 920$
3rd Pastry  - 1550$
Butchers - 920$/1550$
2nd pizza cooks/ 3rd baker - 1826$/1550$

Baker, butcher i pastry imaju istu podjelu (1st,2nd,3rd, asst) i iste zarade kao cooks (1st,2nd,3rd, asst).

Restaurant and Bar

Assistant buffet stewards - 720-1100$ (vrlo traženi, brz ukrcaj)
Buffet stewards - 900-1350$ (vrlo traženi, brz ukrcaj)

BAR Waitresses, BAR Waiters - 1000-1600$ (vrlo traženi)

Gift Shop
Shop Assistants -  minimum 1200$ (uz engleski obavezan i njemački, barem srednji nivo)

Junior Pursers (recepcionari)  - 1400$ (fluent english i 2-3 god iskustva na recepciji)

Fotografi - 1200$

Youth Counselors - 1200-1500$ (fluent engl, učiteljska diploma ili sl. iskustvo, rad sa djecom, reference)

Accommodation Department

Utility cleaner (also F&Bar utility)- muskarci, od 21-30, osnovno ili srednje znanje engleskog, iskustvo nije bitno. 600-750$

ACAT (uglavnom poolboy, ali nekada i samo general cleaner) - od 21-32 godine, srednji nivo engleskog, pozeljno iskustvo u house-keepingu (nije neophodno). 820-1000$



Svi zainteresirani sa posao na kruzerima neka:

1. skinu tj. downloadaju fajl prijava.doc koji se nalazi u dodatku ovoga posta, ispod teksta. (* vidljiv samo registriranim članovima)
2. neka ga ispune sa traženim podacima,
3. sačuvaju (save as ...) sa imenom na način ImePrezime.doc ,
4. i neka ga pošalju na mail (mail adresa uklonjena jer je konkurs završen)

*(nije potrebno slati CV)


Plasman na bolje plaćenu poziciju najviše ovisi o kvaliteti/tečnosti vašeg engleskog i o kvalifikacijama.

* Svi kandidati moraju imati navrsenu 21 godinu starosti, i ne biti stariji od ranih 30-ih.
* posebno su traženi bar waiters/waitresses , Buffet stewards/esses, Acommodation attendants, Utility cleaners
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mirzado

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
poslao prijavu, pozdrav Šefe!

Offline gvozdenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
razmisljam  i ja da posaljem

Offline leydon

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
ljudi jel neko ide iz sarajeva na ovaj interview......pozz

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
jel netko iz hrvatske ide??
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline Mala_Mu

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
A sta znaci to od 12-16. juna? Svaki dan? (i 12. juna, i 13. juna, i 14. juna i 15. juna i 16. juna)? Za koje je to polaske?

Pozzz
Posvud promasena vrsta...samo retki nadju retke...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
A sta znaci to od 12-16. juna? Svaki dan? (i 12. juna, i 13. juna, i 14. juna i 15. juna i 16. juna)? Za koje je to polaske?

Pozzz

Oko 12-og počinje trening za neke pozicije, oko 16-og je interview (dan prije ili poslije).
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Krdzamen

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
ljudi jel neko ide iz sarajeva na ovaj interview......pozz
Trebao bih ja ici.javi se preko priv. poruka

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Ne znam za sta da se prijavim BFT steward ili bar waiter, mislim da sam kvalifikovan i za jedno i drugo, znam da je bar
laksi posao ali izgleda ima onih koji su prosli za bar ali cekaju i po 8 i vise mjeseci

Offline konta

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Ja sam se prijavio za Bar jer to bas zelim,
istina da je veca potraznja za BFT i da se brze ide,
al mi deluje da je laksi zivot u baru, citajuci bar ovde na forumu iskustva,
isto tako mislima da ta cekanja za bar od po osam plus meseci su samo za Carnival preko EP,
meni su rekli da su bar waiteri preko SC otisli najvise za cetiri meseca,
a smatram da to nije puno u poredjenju sa drugima i spreman sam na cekanje

Offline Walter

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Eeee i onda tu lezi dilema :D da je bar waiter na Carnivalu ne bi se ja dugo razmisljao, jer citajuci forum( uzoran student foruma  :D) a i googlajuci sve moguce sajtove o cruiserima skonto sam da su gosti na Carnivalu u fazonu cuga,pa cuga i
onda jos vise cuge, tako da bar waiteri mogu tamo neku lovu da namlate,a da su gosti s Princessa kao stariji i ozbiljni
i vise su u fazonu  nek se dobro jede a zapostavljaju cugu i tako te oblike zabave.....
I kad bi otiso za bar waiter i izasoa prvi mjesec nesto tipa 600-700$ odma bi za strik da se vjesam lol :D jer te pare ljeti
mogu uzeti i ovde
Joj sto u zadnje vrijeme ubih nekim dugim postovima sorry Sefe i ostali


Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
ja sam se prijavio za ACAT pa kak bude bude
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline Mala_Mu

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Ide li neko iz BL ili okoline?  :plovim:
Posvud promasena vrsta...samo retki nadju retke...

Offline dejancekic

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ne bih da pravim zabune, mozda moje informacije nisu skroz tacne, proverite bolje.. Ali mislim da biste otisli na finalni interview prvo ste morali da odete na preliminarni interview koji je bio 19. maja.. Kazem to zato sto sam ja bio na tom interview-u, i na srecu prosao :), mada je meni ovo prvi put a vrlo je moguce da oni koji su vec radili na nekom brodu mogu da se pojave na finalnom interview-u.. Mada rekoh bolje proverite..

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Ne bih da pravim zabune, mozda moje informacije nisu skroz tacne, proverite bolje.. Ali mislim da biste otisli na finalni interview prvo ste morali da odete na preliminarni interview koji je bio 19. maja.. Kazem to zato sto sam ja bio na tom interview-u, i na srecu prosao :), mada je meni ovo prvi put a vrlo je moguce da oni koji su vec radili na nekom brodu mogu da se pojave na finalnom interview-u.. Mada rekoh bolje proverite..

Zbog velikog interesovanja  biće održan još jedan preliminarni intervju 6.juna 2010. godine za sve kandidate zainteresovane za rad na brodovima kompanije Princess Cruises.
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now