Author Topic: Tema za familiju i prijatelje pomoraca  (Read 64883 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline badboyzg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 44
  • wellcome to the family!!!!
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #60 on: 21/January/2010 »
Nemoj krivo shvatit,14 somova je 14 somova.To se zaradi ali se ne ustedi.Od tih 14 ustedis 10 i nakon 6 miseci imas 60 kad od toga oduzmes avionsku kartu
 ljecnicki i jos neke gluposti plus dva do tri miseca neplacenih doma ispada prosjek od 5 000 kn misecno pa triba vidit koliko se isplati bit daleko od svojih za soma kuna vise misecno o tome san prica.Drugo je nekom klincu od 20 godina!!


super stari, ti meni samo napisi koji restoran ima placu za konobare mj ali tokom cijele godine placu 8 000 kn i da zaradi svaki dan 200 kn viska i da je lova na vrijeme, pusti price tvojih frendova i sebe jer nikada nisi presao atlantik niti neces!!! :ban: oT
pogotovo u Dalmaciji gdje vam je sezona 45 dana i molite boga da ne pada kisa!!! =""

radio sam u najjacem restoranu na jadranu i mogu ti reci da pricas bajke za malu djecu!!
zaradi se 7. i 8. mj u Dubrovniku i 9 ali te price o 2 soma eura hahhaah daj ne xxxxxxxx!!


 ... i jos trosak crew bara minimalno 300-400 USD ono da prizivin misec ...


crew bar 400 usa, uh pa koliko ti pijes onda ako je piva  dolara a cigarete 3 puta jeftinije nego kod nas!!!

Offline sta ja znam

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #61 on: 24/January/2010 »
super stari, ti meni samo napisi koji restoran ima placu za konobare mj ali tokom cijele godine placu 8 000 kn i da zaradi svaki dan 200 kn viska i da je lova na vrijeme, pusti price tvojih frendova i sebe jer nikada nisi presao atlantik niti neces!!! :ban: oT
pogotovo u Dalmaciji gdje vam je sezona 45 dana i molite boga da ne pada kisa!!! =""

radio sam u najjacem restoranu na jadranu i mogu ti reci da pricas bajke za malu djecu!!
zaradi se 7. i 8. mj u Dubrovniku i 9 ali te price o 2 soma eura hahhaah daj ne xxxxxxxx!!

crew bar 400 usa, uh pa koliko ti pijes onda ako je piva  dolara a cigarete 3 puta jeftinije nego kod nas!!!


  +U+ ajme majko moras li bit toliko umisljen????
 radio si u najboljem restoranu...blablabla
 upao si na brod di se ne upada lako...blabla
 covik dobro kaze kad se odbiju troskovi placa ispada tako nesto,bar za prvi ugovor.
 uzmi olovku pa sracunaj,ustvari tebi ne treba olovka ti ces to napamet...
 vecina nas koji traze sezonski posal vamo doli pocinje radit 1.5-1.11 pa sracunaj i to koliko je dana
 a placa sa baksisem u prosjeku izlazi 6000-6500kn i to u jednom obicnom restorancicu kakvih je podosta u dalmaciji
 i da nekad se molimo da pada kisa da bi sili zapalit duvan
 

Offline anci

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #62 on: 24/January/2010 »


 ..................jeeeeeeeeeeeeee.......................... :run: :run:

procitala za familiju i prijatelje ko sretniji od mene! ovdi i ja mogu sudjelovati a ono na kraju price o sexu i sexu i sexu i sexu i sexu i sexu pa covice imate i gornju glavu zar ne????? :hekla:

Sve je to za ljude... +U+

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Registration Agreement
« Reply #63 on: 26/January/2010 »
.
.
.
.
4. Ne pišite na temi više poruka za redom, jer se time diskusija samo bespotrebno razvodnjava.
Sve što je izostavljeno u jednom postu, može se lako dodati u taj isti post naknadno, koristeći funkciju "modify" koja postoji u okviru svake poruke.

8. Rečenicu završite točkom, a novu započnite velikim slovom, nakon razmaka.

Korisnik foruma @šta ja znam je baniran/a na 5 dana zbog ignoriranja registracijskog ugovora tj. nepridržavanja točaka 4 i 8.

Svima koji se žele registrirati na forum, neka prvo razmisle jesu li sposobni pridržavati se pravila sudjelovanja u forumu ili nisu.
Točka 8 se uči u prvom razredu osnovne škole.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #64 on: 05/May/2010 »
Za sve porodice kojima je neko od clanova na brodu i takodje i prijatelje evo jedan link gde mozete pratiti brodove (imate satelitski snimak porta, detaljne informacije o ruti a mozete i pogledati i ostale rute)

http://www.seascanner.com/schiffe.php

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #65 on: 05/May/2010 »
Ja sam Slavnoac i radim u dalmaciji vec 6 godinu. Sezona je od 01.05. do 01.11.

Tocno je da je jako dobro placeno u dalmaciji radit. Sad bash 14 tisuca kn, gle neki imaju, nije takih puno. Oko 10 tisuca ko konobar mozesh zaradit sa baksisom. To samo 7,8,9 misec. 5,6,10 malo manje.

Ovi badboy zg, stvarno si neugodan. Gle svak ima svoje misljenje i treba ga postovat. Shta seresh po dalmaciji kad ocito nisi bio u njoj. Da si bio nebi srao.
Lipo je liti ode, ja sam cak odgodio ukrcaj na brod da odradim sezonu. Poceo sam radit eo ima par dana, sredjivam kafic i josh malo pa otvaramo. Malo je sad lose vrime al za par dana ce se to sredit.

Sto se tice para, ja sam radio svagdje, imam 24god, vjeruj mi da je najbolja lova u dalmaciji sto se ugostitetljstva tice. Pricam opcenito. Bio sam u porecu i bio sam na cresu.

Ni brod za svakog. Nekome se svidi nekom ne. Njegov izbor ak me kuis. Niko te ne tera.

Tolko od mene sto se tice ove teme. Znam ja da je tesko obiteljima pomoraca. Al to je zivot koi su odabrali i bog. Nema sad plakanja.

Offline farkibi

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Odg: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #66 on: 06/May/2010 »
+U+ to je fer ... ali kladim se u 100$ da ce se sve promijeniti poslije 8 mjeseci.

Zivot na kruzerima se zivi 150%  :run:

Šefe šaljem ti br mog racuna pa da mi uplatis 100$ :-)
Naša strategija je uspela, vratila se i sve je u redu, i svo vreme je bilo sve u redu :-)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Odg: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #67 on: 06/May/2010 »

Naša strategija je uspela, vratila se i sve je u redu, i svo vreme je bilo sve u redu :-)

reeeally? ...  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #68 on: 29/July/2010 »
Meni moj muz stvarno nedostaje.
Kad saberem dane ni mjesec nije prosao   :hekla:
Morala sam ovo napisati na ovoj temi jer cesto se uhvatim da ulazim u onu stranicu gdje je satelitski snimak pozicije broda i gledam gdje je i cekam kad znam da je na kopnu da nazove jer  smo se dogovorili da za sada sa kopna zove dok  ne bude poceo da prima platu!

Nije lako... mislila sam da ce biti lakse.  b00/

Drago mi je samo sto kad se cujem s njim da je veseo, jos ga nije uhvatila depresija ili  nervoza, kaze nema vremena o tome da misli, uci, imaju prakse te i tako... Kaze da je zadovoljan za sada... i kaze da dodjem i ja... Pocela sam da radim na tome...  +U+

Kako se vi nosite sa ovim rastancima, sa vremenom koje je ispred nas dok cekamo?! Ok, znam sve zasto smo se razisli, znam da je to nas dogovor, ali sve to ne brise osjecaj da mi jednostavno "fali".  :(
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #69 on: 29/July/2010 »
Rad na brodu je za samce, mlade i lude.

Parovima nikada ne preporučujem razdvajanje, jer su ogromne šanse da će doći do prekida.
Idealno rješenje je odlazak u paru.

I nikako ne ići napamet, nego napraviti plan sa glavom i repom. Zaraditi toliko i učiniti sa novcem to i to.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #70 on: 30/July/2010 »

Hvala Sefe, znam i razumijem sve, i ja vjerujem i na neki nacin vec znam da jeste tesko odrzati vezu "na daljinu", ali mene trenutno vise ispunjava osjecaj praznine a ne zabrinutosti  :embarrased:
On je tamo, sve je novo, novi ljudi i okolina i tesko je znam, ali kao sto MM rece, oni tamo jednostavno nemaju kad misliti o tome svemu i vrijeme prolazi, a ja svaki dan zivim kroz  sve vec dobro poznato samo on fali, vrijeme nikako da prodje,tako me uhvati ta praznina ponekad, a onda kasnije vjerujem da ce hvatati drugi, po vezu pogubniji osjecaji tipa nesigurnosti, i sl.

U svakom slucaju, kao sto si i ti rekao, mozda najbolje rjesenje i jeste ici zajedno sa nekim planom, a eto sad ideno u tom pravcu pa vidjecemo.

Jos jednom, tnx...

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #71 on: 30/July/2010 »
ma obavezno idi s njime, jer šta če ti muž kojeg ne vidiš, znao sam jedan par iz HR koji su bili par godina na brodu, bilo im je dobro, zajedno u sobi i milina.

Offline tractor

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #72 on: 30/July/2010 »
Kuma, evo i ja uskoro šaljem svog muža isto.
Ne znam kako će biti kad ode, jer ja tu ipak ostajem sama s dvoje djece,ali bitno je imati cilj.
Znaš zašto ide, pomiriš se s tim, ipak je to samo 8 mjeseci.
I tako par puta.
Teže je to klincima objasniti, ali mi supruge moramo biti čvrsto na zemlji.
To je ipak samo mala žrtva za kakav takav boljitak koji slijedi. Barem ja tako na to gledam.

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #73 on: 30/July/2010 »
MarkoQ hvala, svakako da razmisljam o tome ozbiljno...

Tractor, znam, i sve to stoji, ali ipak vidjeces kad ode... Svi dogovori, svi planovi i sve na jednu stranu, a osjecaj da ti FALI  ponekad je jednostavno jaci, pa se ohrabris sa planovima opet, vratis snagu nekako  i tako u krug.
Mada, vama je drugacije, imate djecu, mi nemamo... U neku ruku to je mozda prednost,u smislu jer i ja mogu bez razmisljanja ici za njim da se ne okrenem, a sa druge strane prednost je kod vas jer vec imate jake temelje vaseg braka, imate djecu kojih ste oboje svjesni i za koje, vjerujem, zivite i na kraju podnosite ovu zrtvu koja se zove razdvojen zivot u cilju obezbjedjenja bolje buducnosti.

U svakom slucaju hvala na ozivljavanju teme, nadam se da cemo se na ovoj temi nalaziti kao na kafici i podrzavati jedna dugu u periodu koji nas ceka... :)

 
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Offline dejson

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Tema za familiju i prijatelje pomoraca
« Reply #74 on: 31/July/2010 »
Tema je odlicna i takodjer bih volio da je odrzimo zivu, radi moje supruge.....

Jer evo i ja planiram da zaplovim, a imamo i kcerkicu od 30 mjeseci.

Naravno, sve je to individualno kako ce na kraju sve ispasti. Samo cu reci da moj otac radi u Saudijskoj Arabiji vec 30 godina i to tempom, ovdje je 1 mjesec a tamo 11 mjeseci i sve je ok, ali sve zaista je ok.

Ja sam genima na njega pa se nadam istom.