Author Topic: Prelazak na druge kompanije unutar Carnival korporacije  (Read 4739 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Walter_SA

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Da li neko zna da li imate ikakve prednosti u slucaju ako hocete preci sa npr. sa  Princessa na Carnival, ili HAL ili ti bilo kolju drugu kompaniju kompaniju koja je u sklopu Carnival korporacije, pogotovo ako hocete raditi isti posao.

Da li je iko od forumasa nekad uradio nesto slicno? :)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Kad su u pitanju konobari, nemas frke oko toga unutar te korporacije.
Ako si imao nisku poziciju na Princesu, na Carnivalu mozda dobijes malo vecu poziciju.
Uglavnom, ako nisi radio nikakve probleme na brodu onda nema razloga zasto ne bi mogao preci iz jedne kompanije u drugu.
Samo, naravno, mozda ces se nacekati dok obavis sve potrebno za prelazak na drugu kompaniju.

Offline Walter_SA

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 79
    • View Profile
Tako sam nesto i mislio anyway Hvala na odgovoru Jack, Na princessu sam bar waiter i kad bi prelazio negdje trazio bi istu poziciju, jer mi se vise svidja od bartendera.

Offline Lara25

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Kako prelazis sa jedne kompanije na drugu, preko agencije ili ?
Ja bih sa Carnival na Princess?

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Kako prelazis sa jedne kompanije na drugu, preko agencije ili ?
Ja bih sa Carnival na Princess?
Preko agencije.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Ja bih sa Princess presao u drugi brand,bio sam buffet steward,dobio DNR-duuuuuga prica! Ko zeli moze da me pita slobodno,i ako je moguce da promenim department sa f&b u housekeeping  :waiting:

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
E ovako skoro sam prosao interviju za Princess, dobio buffet steward poziciju e sad ono sto mene zanima jel je moguce da se prebacim na Carnival, bio bih jako zahvalan za konkretan odgovor posto je jako jako hitno:)

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
E ovako skoro sam prosao interviju za Princess, dobio buffet steward poziciju e sad ono sto mene zanima jel je moguce da se prebacim na Carnival, bio bih jako zahvalan za konkretan odgovor posto je jako jako hitno:)
Ne ide to tako, jeste da je Princess deo Carnival corporation ti ne mozes da se prebacujes sa jedne na drugu. Moras da ides na interviju za svaku posebno, jer svaka ima svoje hire agency.

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Jbg sam sam kriv posto jurim da budem na brobu koji radi ture iskljucivo po americi posto mi je devojka na floridi, a do danas nisam znao da carnival radi uglavnom ture po americi tako da na princessu necu bas biti u prilici da je posecujem nazalost :(

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Jbg sam sam kriv posto jurim da budem na brobu koji radi ture iskljucivo po americi posto mi je devojka na floridi, a do danas nisam znao da carnival radi uglavnom ture po americi tako da na princessu necu bas biti u prilici da je posecujem nazalost :(

Eeeeeeeee Karaburac, Karaburac, uvalio si sam sebi....... problem
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Jbg jesam:) nema veze odradicu prvi ugovor na princessu a posle cu da se prijavim za interviju za carnival, nadam se da mi godine nece predstavljati problem za dobijanje posla, tada cu imati 30:)