Author Topic: Bar Utillity-Pool boy-Cabin Steward?  (Read 2312 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline D10S

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Bar Utillity-Pool boy-Cabin Steward?
« on: 16/May/2012 »
Prelistao sam forum x putaa i zanima me vase misljenje u vezii ovih poslava.tj koji je posao vise placen?

Jos me zanimaju neka vasa misljenja.
Ovo ce mi biti prvi put da trazim posao na brodu,engleski mi nije toliko los,dosta razumijem i znam odg na dosta toga,bolje reci nekih 75 %.
Unapred hvala  :pop:
Better to fight for something than live for nothing.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Bar Utillity-Pool boy-Cabin Steward?
« Reply #1 on: 17/May/2012 »
Svi će ti dati drugačiji odgovor, jer svatko gleda na te poslove is drugačije perspektive.
Šta ti vredi saznati koji je posao više plaćen, kad na istom poslu možeš različito zarađivati, ovisno o tome na kojem brodu radiš?
Moraš sam odlučiti šta želiš raditi.
Ali ako te već zabavlja čitati šta preporučuju drugi ljudi, koji su radili na raznim poslovima, koji imaju različito znanje engleskog, koji su čak i različito zarađivali na istom poslu unutar kompanije, onda uživaj.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
Re: Bar Utillity-Pool boy-Cabin Steward?
« Reply #2 on: 14/June/2012 »
Svi ti poslovi ti zavise od tvoje dalje ambicije. Ako zelis da napredujes u baru, ti lepo apliciraj za bar utility, ako se vidis u hotelu onda na ove druge dve. Nemoj traziti od drugih da ti planiraju zivot, veruj mi ne isplati se. Ja sam do sad bio na 4 fakulteta, jedan zavrsio ( i to samo da bih sam sebi dokazao da mogu nesto u zivotu i da zavrsim, sad bezim od struke k'o crnogorac od posla) i sve to jer sam pustao druge da odlucuju za mene.

Jedno od pitanja koje ti postavljaju na intervjuima je "Gde sebe vidis za 5-10 godina". Ako ti je odgovor na to pitanje, "Bilo gde samo da imam para", nastavi da razmisljas i zamisli sebe u nekoj radnoj atmosferi i ako ti se svidja realna situacija u toj nekoj struci, juri to. Pare nisu bitne, pare su samo nusprodukt rada ( osim na Balkanu).
11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress