Author Topic: Opis intervjua - Carnival kompanija, pozicija fotograf, 02.10.2011.  (Read 9837 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bondica

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Mi smo odmah po okoncanju intervjua u Veneciji dobili info, da je sledeci intervju za Carnival negde u
trecem, cetvrtom mesecu ove godine....to je sve to znam, najbolje posalji mail Tomislavu iz EP,
on ce ti sve reci, da ne bude da sirim dezinformacije, to je tad bilo u Oktobru, i to je
zadnji info koji ja imam...pozdrav  ;D

tnx mornarac  ;)

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Za sve buduce kandidate koji se pripremaju za interview za CCL kao fotograf .Samo je vazan jezik neko iskustvo ,cak kao i amater dolazi u obzir .Ne trebaju njima vrhunski profesionalci .Ja sam osobno prije svog osobnog odlaska ,na brod sebi toliko umisljao ,kako proci sve te interview i zapreke .Ali na kraju kad stupio na tlo Miamia i ukrcao se na Imagination moj prvi brod te tek onda svatio koliko je sve to lagano < :nono: oT oT oT oT

Offline bracko87

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Koliki su troskovi za Image preko Srpskih ili Hrvatskih agencija (od prilike), da li i oni kao Princess placaju avionsku kartu ili nesto drugo???

Offline mornarac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 113
    • View Profile
Koliki su troskovi za Image preko Srpskih ili Hrvatskih agencija (od prilike), da li i oni kao Princess placaju avionsku kartu ili nesto drugo???

Druze, citaj forum  ;D.
Imas podgrupu citavu o troskovima odlaska na brod..... Evo ti moji troskovi, Image, EP.

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=4015.0

Image ti placa povratnu avio kartu na prvom ugovoru, ali na drugom ti placas, doduse samo  u jednom smeru.
Tvoj povratak kuci je opet njihov trosak  ;D. svaki sledeci ugovor ne placas vise kartu, sve zavrsava Image.
pozz
Yesterday is history, tomorrow is a mystery...
But today, today is a God's gift, that's why we call it
the present :))

Offline bracko87

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Citam forum, i procitao sam za troskove (mozda bas i ovaj post), ali nisam mogao da ga nadjem ponovo....

Hvala u svakom slucaju

Offline Novimornar

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Za sve buduce kandidate koji se pripremaju za interview za CCL kao fotograf .Samo je vazan jezik neko iskustvo ,cak kao i amater dolazi u obzir .Ne trebaju njima vrhunski profesionalci .Ja sam osobno prije svog osobnog odlaska ,na brod sebi toliko umisljao ,kako proci sve te interview i zapreke .Ali na kraju kad stupio na tlo Miamia i ukrcao se na Imagination moj prvi brod te tek onda svatio koliko je sve to lagano < :nono: oT oT oT oT


Pozdrav ja bih htjeo ici za fotografa ali sam totalni amater.
Sa engleskim dobro stojim i znaci po tvome ja bih mogao proci?
Mislim znam objasniti malo o fotkanju e sad da sam nesto vican to i nisam.
Procitao sam vecinu foruma i tu pise svatko drugacije stoga tebe pitam jer si imao istu situaciju kao i ja......
Daj mi molim te reci na kakv pitanja da se pripremim na interwju?
 Hvala na svakoj pomoci