Author Topic: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR  (Read 5081 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« on: 16/September/2010 »
1. kako utiče fizička spremnost na posao (znam da zavisi od posla do posla), ima li kakvih treninga na brodu (teretana, neki sport, ajrobik, latino plesovi)

2. UGOVOR pročitao sam da se sklapa kada se dođe na brod nego zanima me da li mogu da me/novog vrate i da nesklope ugovor ili uvjek sklapaju tj smatra se tvoj/moj odlazak na brod da je ugovor sklopljen samo treba odraditi neke papire nema kakvih provjera i slično

3. mogu li se negdje nabrojati sve vrste poslova na brodu, ili gdje to mogu naći

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Re: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« Reply #1 on: 17/September/2010 »
Pitanje:
1. kako utiče fizička spremnost na posao
Odgovor:
(znam da zavisi od posla do posla)

Pitanje:
ima li kakvih treninga na brodu
Odgovor:
(teretana, neki sport, ajrobik, latino plesovi)

2. UGOVOR pročitao sam da se sklapa kada se dođe na brod nego zanima me da li mogu da me/novog vrate i da nesklope ugovor ili uvjek sklapaju tj smatra se tvoj/moj odlazak na brod da je ugovor sklopljen samo treba odraditi neke papire nema kakvih provjera i slično
Stvarno misliš da bi te zvali da dođeš iz zaj...?

3. mogu li se negdje nabrojati sve vrste poslova na brodu, ili gdje to mogu naći
Npr. ovdje: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?board=2.0
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« Reply #2 on: 17/September/2010 »
@vlado87, uspori malo, stani na loptu, uhvati pregled igre, dodaj malo drugome, nemoj solirat, da mi ne zakupusiš forum nepotrebno.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« Reply #3 on: 17/September/2010 »
heheheh ok šefe ma ja sam lud za morem u životu (imam 25 god) sam triput bio na moru starci su mi strogi nema nikuda dok skola nebude gotova a ja ću evo za sedam dana drugi put neću uspjeti zavrsiti treću god fakulteta, satraće me  :haha: :moli:
za ovo sam čuo prije tri god i sve se mislim da se prijavim ali neznam sta bih od poslova trazio i neznam koliko su troškovi do dolaska na brod negdje sam čuo da se imaju neke pripreme i sve zajedno troškovi da su oko 700 eura
a ako treba iskustvo nije problem uvjek se moze negdje 1 godinu kao konobar  :haha:
A KOLIKO SAM LUD TZA OREM ĆE TI REĆI DA U SOBI IMAM DVA DRVENA STARA JEDRENJAKA, DVIJE VELIKE SLIKE MA SVE MI JE U MORSKOM/GUSARSKOM FAZONU

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« Reply #4 on: 17/September/2010 »
Eto ponavljam  :embarrased:


Poštovani novi korisnici foruma!

1. Kada pišete, pišite razumno, bez pretjeranog brbljanja osim u temi Bla Bla.

2. Korisnici sa lažnom email adresom bit će vrlo brzo izbrisani.

3. Novi red u postu se dobiva sa pritiskom na enter. Koristite ga često.

4. Ne pišite na temi više poruka za redom, jer se time diskusija samo bespotrebno razvodnjava.
Sve što je izostavljeno u jednom postu, može se lako dodati u taj isti post naknadno, koristeći funkciju "modify" koja postoji u okviru svake poruke.

5. Prije postavljanja bilo kojeg pitanja,  koristeći [Search] provjerite da li se o željenoj temi na forumu već raspravljalo i da li možda postoji rješenje.

6. Jednu poruku ne postajte više puta u istom, ili u različitim temama.

7. Poštujte druge korisnike i njihova mišljenja, bez obzira da li se sa njima slažete ili ne.

8. Ne pišite VELIKIM SLOVIMA. Rečenicu završite točkom, a novu započnite velikim slovom, nakon razmaka.

9. Korisnici koji se ne budu pridržavali ovih pravila - bit će isključeni sa foruma.

10. Reklamiranje je zabranjeno bez izricite dozvole Sefa Foruma.

11. Ako zahtjev za registraciju dolazi sa email-om tipa petarpetrovic@.xxxxx.com, bit će brzo odobren, a ako dolazi sa email-om npr. cicavestica@xxx.com, jasno je da je to "spam" email, i u najboljem slučaju će odobrenje potrajati, a zahtjev vrlo vjerovatno biti i odbijen.

Sretno u dobivanju posla, i ne zaboravite se vratiti na forum sa svojim iskustvima!

*****************************************************************
ča je  život vengo fantažija

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« Reply #5 on: 17/September/2010 »
yep ...  ::yes::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline vlado87

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: FIZI?KA SPREMNOST, VRSTE POSLOVA, UGOVOR
« Reply #6 on: 17/September/2010 »
hheheheh kritika je palaaaaaaa :pop1: