Author Topic: kako se resava slucaj ako si toliko bolestan da ne mozes iz kreveta da ustanes?  (Read 6953 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
A da li je neko prosao (pred)intervju i otisao u inostranstvo, bilo da radi bilo turisticki,a u medjuvremenu sve stiglo od papira i treba brzo sve da zavrsi? sta onda?
znam da sam komplikovana,ali mene ovo sad bas muci :google:ˇ
Ili,kako se resava slucaj ako si toliko bolestan da ne mozes iz kreveta da ustanes,a treba da se vijaju lekarski,viza i ostalo ( priznacete da obicna prehlada nekad moze coveka da zakuca za krevet)-da li se sve prolongira za sledeci put ili sta? Neko doziveo nesto slicno?
hvala unapred na savetima,s mašnicom ili bez

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
snjegulicice, fokusiras se na pogresne stvari.
To je kao da ja sad postavim pitanje: Sta kad nekome stignu papiri za posao a njega jucer pregazio tramvaj?

Ipak evo odgovora.

Agencija ce ti pruziti priliku ako ju bude ponovo imala, ali radije ce poslati nekoga tko nije odlagao odlazak, pa makar onaj tko je bolovao imao i razlog za to. Jer tko im garantira da se neces opet razboliti pred odlazak?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Čemu postavljanje hipotetskih pitanja na koje svi znaju odgovor?

Liječnički ne možeš proći ako si bolesna. Vidjet će se na krvnoj slici bar povišeni leukociti ako ništa drugo, a s tim ne prolaziš liječnički. Akutni bronhitis će se čuti stetoskopom, natečene limfne čvorove će ti napipati, ...

EDIT: Šef već odgovorio
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

peanutz

  • Guest
Evo da podelim ja moje iskustvo... Mene kada zgazi tramvaj ja obicno umrem i ne odem na lekarski... Nadam se da je nekome pomoglo.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
sto ste neki,pa samo pitam;pa nije valjda svima sve teklo bez problema,zastoja i dr.;ja znam kako se resavaju problemi i nezgodne situacije u normalnom zivotu i imam prijatelje da se savetujem,ali za ovo imam samo vas;tako da ko hoce da pomogne-ok,ko nece-ne mora da gubi svoje dragoceno vreme odgovarajuci na glupa pitanja.molim lepo.
pozdrav svima

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
sto ste neki,pa samo pitam;pa nije valjda svima sve teklo bez problema,zastoja i dr.;ja znam kako se resavaju problemi i nezgodne situacije u normalnom zivotu i imam prijatelje da se savetujem,ali za ovo imam samo vas;tako da ko hoce da pomogne-ok,ko nece-ne mora da gubi svoje dragoceno vreme odgovarajuci na glupa pitanja.molim lepo.
pozdrav svima

Imaš tu sve odgovore:
http://tinyurl.com/3297d6t

Samo temeljito pročitaj sve linkove.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline zeykica

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
  • sweet an' sassy
    • View Profile
malo cu u off...
samo cu uputiti komentar Majsr0ru...
covek, na osnovu ovoga sto pises po forumu...ne sumnjam u tvoju strucnost i svestranost... :embarrased:
ali, cini mi se da ne moras bas SVAKOGA da pokopavas nekim latentno uvredljivim komentarima.
dovoljno je skrenuti paznju i bez natrljavati na nos komentare tipa "glup/a si i sl."
,,,ne zelim da ispadne da sam toboze najpametnija :D samo mi se cini...da setas po granici pravila foruma vezano za vredjanje  :pop:
ispravite me ako gresim  :nokti:

poz Z.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
malo cu u off...
samo cu uputiti komentar Majsr0ru...
covek, na osnovu ovoga sto pises po forumu...ne sumnjam u tvoju strucnost i svestranost... :embarrased:
ali, cini mi se da ne moras bas SVAKOGA da pokopavas nekim latentno uvredljivim komentarima.
dovoljno je skrenuti paznju i bez natrljavati na nos komentare tipa "glup/a si i sl."
,,,ne zelim da ispadne da sam toboze najpametnija :D samo mi se cini...da setas po granici pravila foruma vezano za vredjanje  :pop:
ispravite me ako gresim  :nokti:

poz Z.

Would you like some cheese with that whine?   :D
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Would you like some cheese with that whine?   :D

Opet moram guglat da skontam ...  :google:ˇ
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Sto se ti tice toga, ako si bolesna... pa valjda odlezi tih par dana, posle toga se nekako iznoji jos par dana da nestanu tragovi potencijalno screw-things-up lekova. Msm, nije da ces u roku od 7 dana ici nakon zavrsenog intervjua, pa moras hitno odraditi lekarski. Cajevi, limun, furuna... ma winter wonders :)
Tako nesto valjda...
Negde sam procitao da pijenje multivitamina poboljsava krvnu sliku. Cak msm da je na ovom forumu, ali svakako doublecheck taj info na netu.

Btw, je l' tebe uhvatila prehlada ili pitas cisto informativno?
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
ja ne znam sta je vama-postavila sam nekoliko hipotetickih pitanja-eto,samo zato sto me interesuje.Nit sam bolesna,nit nervozna nit ne znam sta,samo me zanima da li je neko bio negde na drugom kraju Evrope/sveta i mozda radio/letovao/zimovao/gluvario dok mu je u medjuvremenu stiglo da treba da sredjuje papire.kome je dosadno,moze opet neki glupi link da postavi

Offline pedjamusic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
  • Country: RS
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: ETM
Sorry, shvatila si da pod*******, ali to nije slucaj. Mislio sam da si ti ili neko tebi blizak u takvoj situaciji, pa sam hteo da se potrudim oko pronalazenja resenja. S obzirom da je hipoteticki, onda nista.

Poz.
I used to think the worst thing in life was to end up all alone. It's not. The worst thing in life is ending up with people who make you feel all alone.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
...kome je dosadno,moze opet neki glupi link da postavi

GLUPI LINK
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
U slucaju da se tako nesto desi,jednostavno treba da odlucis da li zelis da ides -pa se onda vratis kuci ma gde bio i pocnes da sredjujes papire!!!
Lekarski uvek moze da ceka jos koji dan,sigurna sam da te agent nece forsirati da pozuris sa lekarskim ukoliko si bolesna jer je i njemu u interesu da ga prodjes!!
A ukoliko ti se bas nesto ispreci da ovog trenutka ne mozes da ides,kazes to agentu-on te skine sa liste,dogovorite se kada bi ti mogla da ides i to je to!!!
I kasnije odes-naravno ako u to vreme budu ukrcavali tvoju poziciju i ako im bas trebas!!!Iipak ce drugi imati prednost jer njima prvi put salju ugovor,a ti si svoj odbila!!!
Mada...ako im je tvoja pozicija bas neophodna-eto tebe za 10 dana u Majamiju :)))

peanutz

  • Guest
whine?   :D
nije majstor najpametniji - pise se wine :p