Author Topic: Kako najbrže i najlakše napredovati  (Read 6581 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andromeda

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #15 on: 21/April/2009 »
da bi se neko od srca smeshio on mora da bude zadovoljan onim sto radi i kako postupaju prema njemu ali to je vec posao menadzmenta...njima je u interesu da ulazu u svoje zaposlene...
npr to ulaganje u zaposlene koliko ja znam u srbiji generralno ne postoji osim par izuzetaka za koje sam cuo...
moje misljenje je dakle da je za obostrani uspeh neophodna ravnoteza uzimanja i davanja  :deda:   :)

Ruski igrači, i prfesionalni igrači folklora kad su na probama stavljaju olovke u usta dok igraju!  :)
Kad izađu na scenu i kad graju sa bolovima, koji su često mogući, oni imaju osmeh... to se zove scenski osmeh!
Takav osmeh je u turizmu i ugostiteljstvu normalna stvar, rad sa ljudima podrazumeva to.
Znam da kad radiš treba da ostaviš svaki problem iza sebe i skoncentrišeš se na njega, a ako se nalaziš u svom poslu, onda ili menjaj ili se preispitaj šta nevalja i počni da rešavaš to!
Pa ne moguće je da samo ti valjaš, a većina ne!?!

Uvek sam nasmejana gde je dobra atmosvera u društvu, a na poslu - ako radim sa ljudima!

Offline hrvoje707

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #16 on: 03/May/2010 »
vise nego jednom.

imas na Disneyu indijca koji je poceo kao bar steward ... postao hotel director, do sada je kupio citavo selo u Indiji, postao jedan od jacih privrednih faktora u regiji ...

 :rofl: :haha: :haha: :haha: :haha: =""
Daltonist u šarenilu

Offline kuma

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #17 on: 03/August/2010 »

A, kad se radi o napredovanju...
Recimo radis na nizoj nekoj poziciji, i neko uvidi da si zasluzio promotion.
Eh sad, jel te uputi na koledz za tu naprednu poziciju, ili odmah dobijas unapredjenje bez koledza, i jel moguce ili je bas rijetkost da te unaprijede za vrijeme trajanja ugovora. I kako kad recimo zavrsis ugovor, jel ti odmah oni ponude drugi Ugovor - citala sama da ponude, ali misliom o situaciji unapredjenja, i zanima me kako i ko ti ponudi Ugovor za bolju poziciju?!
Mozes li ti, kad osjetis da si dobar u tome sto radis prijaviit se na koledz ili neke casove za bolju poziciju i pohadjati to dok radis, ili pristupiti testovima!
Puno pitanja  :rolleyes:
Tnx....

 
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #18 on: 03/August/2010 »
Većinom se to dogodi iznenada, a ne planirano, npr. netko dobije otkaz i hitno mu treba zamjena.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #19 on: 25/September/2010 »
Quote
imas na Disneyu indijca koji je poceo kao bar steward ... postao hotel director, do sada je kupio citavo selo u Indiji, postao jedan od jacih privrednih faktora u regiji ...

koji vremenski period je  uobicajan za tako nesto?  :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #20 on: 25/September/2010 »
koji vremenski period je  uobicajan za tako nesto?  :)

8g. Počeo je na RC.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Kako najbrže i najlakše napredovati
« Reply #21 on: 25/September/2010 »
8g. Počeo je na RC.

za svaku pohvalu  =""  =""  =""

a i ti si sefe za pohvalu  s obzirom na to kliko brzo odgovaras na sva nasa pitanja  ;)