Author Topic: Jel ima neko na Celebrity Summit ?Iskustva neka ?  (Read 3446 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Dobio sam datum i brod Summit pa malo da s raspitam pisite ljudi :D

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
puno posla - puno para. nju dzerzi bemuda kruzevi su bolji nego mrtvi san huan.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
E pa kako je tamo kolko se  zaradjuje kao ass.waiter ?ja sam 26 maj nju jersey

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
zaradjuje se 50 dolara plus gratuity.

Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
a prosecno?to je kao plata od celebrity 50$

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Placa je fiksna za sve pozicije, u tvom slucaju i za waitere je $50, amd - $500, Maitre 'D - $2500, a u konacnici zaradjujes koliko si spretan, trebas da si kontinuirano na vrhu ljestvice pri biranju stanice, i tada mozes ici i do $3000 (a to opet zavisi i o RM). A da bi to postigao ne smijes imati poor, fair i good comments, ne smijes imati bad attitude, ne kasniti na posao i moras biti brz. Kad RM to uvidi kod tebe dat ce ti ekstra stolove (u slucaju da ima covjeka koji nije spreman da odradi ono sto je birao i on misli da ce u servisu potonuti, a to je cesto, ili se gost jednostavno premjeste - npr. ti biras stanicu od 24 gosta a posto mozes da hendlas to, RM ti da jos stol ili cak dva).

Do gore navedenog asst. waiter moze doci u 2 - 3 mjeseca, a tu ubrzo (do kraja ugovora) slijedi i promocija u waitera, kako oni vole reci = ako se ukaze prilika ...

Placen si $2.5 po gostu (pa racunaj), waiter $3.5

Brod je stalno pun, gosti dobri.

Ja sam vise volio SJU nad NJ jer je NJ - Bermuda dosadan cruise, al nemoj me krivo shvatit, Bermuda sama za sebe su specifican dio zemljine sfere, nesto prelijepo, moja top destinacija, umjereno topla klima, unikatna priroda, britanska arhitektura, sve je poslozeno i lijepo sredjeno ... itd ... nemoj zaboravit probati njihov luk, po tome su poznati

SJU je opet posebna prica, nesto je nesto prelijepo u njima, dakako prelijepo i za oci, a to ces vidjeti kad dodjes tamo

Summit je najbrod, ne znam ko je sada RM al bila su tu dva covjeka i pol iz BG, SP i VS, ljudine ... nedostaju mi - ukratko

 :uzdravlje:




Offline Markoni88

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
E pa drugar hvala ti a brz sam i u zivotu a kamoli kad radim nesto (cak sam se i ranije rodio ) :P Ok znaci na visim pozicijama srbi :D super.....hvala ti jos jednom ako znas jos nesto korisno pisi bio bih ti zahvalan...pozdrav i hvala !

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
RM je Bugarin Angel (bio pre mesec dana, ne zam da li je na odmoru). On je unapredjen tada jer je Fatih dobio otkaz. Angel je super.

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Da Dimitrov je ko nas, a i prica izuzetno dobro nas jezik.
Dal je istina da su Hakan (RM) i Bekir (Maitre 'D) dobili otkaze zbog kradje love na Century?

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Uh,Summit....super brod i super destinacije......A ako je Angel tamo onda ste na konju... on je super lik,jako dobro prica nas jezik,ali je fer...
A brod kao brod,star skororenoviran ali crew deo nisu nista dirali...sve je ostalo isto......jedina dobra stvar tamo je officer mess.... :smack:  Puno srece na Summitu......