Posao na Brodu > Pomorska Knjižica ~ Matrikula ~ Seaman's Book

kakav je postupak va?enja pomorske knjižice?

(1/3) > >>

eddie1992:
Da li netko zna kakav je postupak kod vadjenja pomorske knjizice?

jel neko zna koji su koraci od pocetka do kraja?

nigdje nemogu nac info o tome pa bi molio ljubazne ljude da napisu korake ili daju link di to pise

hvala unaprijed =""

Lidija983:
eddie mogu ti reci kakva je situacija kod mene sto se tice pomorske knjizice....

Naime meni su iz Employment Power-a poslali sta treba da popunim, u pitanju je jedna aplikacija, a osim toga treba da posaljem skenirane sl. dokumente: kopiju pasosa, kopiju lekarskog, kopiju sertifikata (to su oni sertifikati za prvu pomoc i sl.) i kopiju LOE.

Ne znam da li je tako za svakog.

legionnaire007:

--- Quote from: eddie1992 on 06/November/2012 ---Da li netko zna kakav je postupak kod vadjenja pomorske knjizice?

--- End quote ---

Prvo polažeš D1 tečaj, zatim obavljaš liječnićki pregled (za Rijeku dr.Nikolić par zgrada prije Lučke kapetanije), predaješ NAVEDENE papire na Lučku kapetaniju:

original medicinski pregled (Dr. Nebojša Nikolić –Verdieva 8, Rijeka)
preslik osobne i original / ili putovnica + preslik
2 fotografije 3 x 3,5
70 kn
original i kopija D1 tečaja

karlak:
Imam nedoumicu - tek su mi javili da sam dobila posao, a idući termin za D1 imam u Šibeniku već 26.11. S obzirom da mi još nisu javili detalje oko liječničkog pregleda, pretpostavljam da nema smisla polagati taj D1 dok ne dobijem medical. Dvoumim se isključivo zato jer mi je idući termin za D1 u Šibeniku tek u siječnju 2013, a ne putuje mi se u ZG il SPLIT jer to povećava troškove. Ovdje bih to platila 800 kn i dobila pomorsku u Lučkoj kapetaniji. Pretpostavljam da neću odmah nakon medicala dobiti datum za ukrcaj, hoću li moći čekati do siječnja :hmm:

legionnaire007:

--- Quote from: karlak on 22/November/2012 ---Imam nedoumicu - tek su mi javili da sam dobila posao, a idući termin za D1 imam u Šibeniku već 26.11. S obzirom da mi još nisu javili detalje oko liječničkog pregleda, pretpostavljam da nema smisla polagati taj D1 dok ne dobijem medical. Dvoumim se isključivo zato jer mi je idući termin za D1 u Šibeniku tek u siječnju 2013, a ne putuje mi se u ZG il SPLIT jer to povećava troškove. Ovdje bih to platila 800 kn i dobila pomorsku u Lučkoj kapetaniji. Pretpostavljam da neću odmah nakon medicala dobiti datum za ukrcaj, hoću li moći čekati do siječnja :hmm:

--- End quote ---

Inače agenti znaju datum i mjesto obavljanja D1, što su ti oni rekli?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version