Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 729102 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #525 on: 07/December/2009 »
a u slucaju da joj bude definitivno odbijenica,nakon koliko moze ponovo traziti vizu?e i to bi druze bilo dobro,ak ne bude dobila gledat cemo da nas na isto brod stave,il nakon ukrcaja trazit premjestaj  :D  i jos nesto,hvala ti na gostoprimstvu danas   :uzdravlje:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #526 on: 07/December/2009 »
a u slucaju da joj bude definitivno odbijenica,nakon koliko moze ponovo traziti vizu?e i to bi druze bilo dobro,ak ne bude dobila gledat cemo da nas na isto brod stave,il nakon ukrcaja trazit premjestaj  :D  i jos nesto,hvala ti na gostoprimstvu danas   :uzdravlje:
ajd bilo je dobro nek smo se vidjeli, sad znam koga da trazim po lukama ako ne budemo na istom brodu  :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #527 on: 07/December/2009 »
Ne znam ko vas je toliko zastrasio,imao sam jednom prilikom slicnu situaciju,kada sam poceo da pravim scenu,morali su da me puste kod ambasadora. Nije on nikakav bog,i sluzi da resava ovakve probleme. Imas puno pravo da zatrazis da pricas sa njim

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #528 on: 07/December/2009 »
mozda je ime napravilo hit na no-fly listi pa moraju da potvrde?

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #529 on: 07/December/2009 »
sta to znaci?na ovom papiru sto su joj dali pise:Admin processing i rekli su da saceka par sedmica i da ce biti ok.cak je i mene savjetovala da sacekam dok budu zeni gotovo pa da idemo skupa,iako ce moja bit gotova sutra

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #530 on: 07/December/2009 »
Ne znam ko vas je toliko zastrasio,imao sam jednom prilikom slicnu situaciju,kada sam poceo da pravim scenu,morali su da me puste kod ambasadora. Nije on nikakav bog,i sluzi da resava ovakve probleme. Imas puno pravo da zatrazis da pricas sa njim
pa nisam htjeo da pravim scenu,zato sto bi druze time napravio samo gore,onda je garant nebi dobila.a ovako se nadam u to sto je rekla da nece bit problema.i da ce je dobiti.samo,vidim da niko jos nije imao takav slucaj,pa me to jos vise brine

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #531 on: 08/December/2009 »
sta to znaci?na ovom papiru sto su joj dali pise:Admin processing i rekli su da saceka par sedmica i da ce biti ok.cak je i mene savjetovala da sacekam dok budu zeni gotovo pa da idemo skupa,iako ce moja bit gotova sutra

pa ako je imala hit na listi onda moraju da provere sve podatke

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #532 on: 08/December/2009 »
pa ako je imala hit na listi onda moraju da provere sve podatke

one podatke sto je navela u CV i sto smo sve predali?pa zar radi toga moraju da salju njene podatke u USA?a i pasos joj je vratils druze.neznam,vidjet cemo sta ce joj biti.ja se stvarno  :moli: da ce bit ok

Offline Dejan011

  • Registered
  • *
  • Posts: 72
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #533 on: 08/December/2009 »
Dino,verovatno se ime i/ili prezime tvoje žene poklapa sa nekom osobom koja se nalazi na njihovoj crnoj listi za ulazak u USA,pa zato moraju da pošalju te papire u Vašington kako bi izvršili dodatne provere i dobiju odobrenje od neke više instance.
To je kod njih uobičajena procedura,a kad se izvrše te dodatne provere tvoja žena bi trebalo da dobije vizu bez problema.

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #534 on: 08/December/2009 »
Dino,verovatno se ime i/ili prezime tvoje žene poklapa sa nekom osobom koja se nalazi na njihovoj crnoj listi za ulazak u USA,pa zato moraju da pošalju te papire u Vašington kako bi izvršili dodatne provere i dobiju odobrenje od neke više instance.
To je kod njih uobičajena procedura,a kad se izvrše te dodatne provere tvoja žena bi trebalo da dobije vizu bez problema.

Slazem se i ja mislim da necete imati nikakvih problema... cuo sam za slicne stvari i obicno dobiju vizu nakon 2 nedelja i slicno.. Pozdrav i drzite se..

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #535 on: 08/December/2009 »
Dino,verovatno se ime i/ili prezime tvoje žene poklapa sa nekom osobom koja se nalazi na njihovoj crnoj listi za ulazak u USA,pa zato moraju da pošalju te papire u Vašington kako bi izvršili dodatne provere i dobiju odobrenje od neke više instance.
To je kod njih uobičajena procedura,a kad se izvrše te dodatne provere tvoja žena bi trebalo da dobije vizu bez problema.

nadam se da ce biti tako,mada ona nikad nije predavala za USA vizu.
FCB,hvala buraz na podrsci
a moja viza je vec u dzepu,e sad,sacekat cu i tih par sedmica da vidim sta ce biti sa njenom.ak bude definitivno odbijenica(mada su rekli da nece)palim sam a ona nek dodje posle il na sljedecem ugovoru,o to po tom.Jasna se cula sa Sinisom iz EP i on joj je rekao da nema problema ak malo to odlozimo radi zenine vize.pa i sto bi bilo,kad sam sve vec kesirao   ???    :moli:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #536 on: 08/December/2009 »

nadam se da ce biti tako,mada ona nikad nije predavala za USA vizu.
FCB,hvala buraz na podrsci
a moja viza je vec u dzepu,e sad,sacekat cu i tih par sedmica da vidim sta ce biti sa njenom.ak bude definitivno odbijenica(mada su rekli da nece)palim sam a ona nek dodje posle il na sljedecem ugovoru,o to po tom.Jasna se cula sa Sinisom iz EP i on joj je rekao da nema problema ak malo to odlozimo radi zenine vize.pa i sto bi bilo,kad sam sve vec kesirao   ???    :moli:

To nisi trebao druze...zna se da dok ne kompletiras vizu u ljekarski, ne daju se pare,...Sad ih oni samo obrcu za sebe.. :pop:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #537 on: 08/December/2009 »
To nisi trebao druze...zna se da dok ne kompletiras vizu u ljekarski, ne daju se pare,...Sad ih oni samo obrcu za sebe.. :pop:
pa dobili smo ugovor tak da sam mislio da nece bit problema.otisli do Jasne,uzeli ugovore,platili i uputili se u ambasadu.moralo je tako,po dobivanju ugovora da se daju pare.vidjet cemo sta ce bit  u slucaju da dobije odbijenicu.mislim da bi joj trebali vratit pare,il barem dobar dio.,il odlozit put do daljnjeg al da onda ne placa kad bude isla(u slucaju da sad odem ja sam)a ona na mom drugom ugovoru. :uzdravlje:  :uzdravlje:

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #538 on: 08/December/2009 »
Dino nema problema zato sam tu da ti pomognem ;).. samo se drzi nadam se da ce sve biti u redu.. i ja tako isto ko tebi sam platio pa sve je proteklo Ok...

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #539 on: 09/December/2009 »
FCB hvala druze i jedno veliko  :uzdravlje: