Author Topic: Ne treba živeti u iluzijama, nego prihvatiti realnost  (Read 6151 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Maci84

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Ja sam dosad bila na 2 velika Princessova broda, Sapphire i Diamond.

Ponude za slobodno vreme i te kako ima, ali nazalost malo osoblja to koristi i naravno da je glavni razlog manjak slobodnog vremena, tj kada se i nadje neki slobodan sat on se najradije koristi za odmor i spavanje.
Na ova dva broda je uvek bilo bilijara i stonog fudbala, pikada, biblioteka i dvd rental za osoblje, a organizuju se redovno i druge aktivnosti pored regularnih zurki koje se organizuju na svakih nekoliko dana, ili disco jednom u 7 dana koji je i najposeceniji.
Aktivnosti su sledece: poker vece, wii vece, karaoke, sviranje instrumenata itd. Često su u ponudi i spa veceri (kod nas na princessu) kada posada moze ici u spa, cak i oni koji inace nemaju ovlascenja za to, a isto ovo se i organizuje za shop - kao crew sale night.
Ima dosta toga da se radi, npr ako imas officer ili staff privilegije mozes ici da gledas predstave i razna desavanja, filmove - kao bioskop, u djakuzi, u spa, u teretanu za goste koja je mnoooogo bolje opremljena.
Treba naglasiti da se nema bas vremena, bez obzira koliko si dobar u organizovanju svog slobodnog vremena.
Naravno bice periodi kada ces moci ali i dana kada ce te mrzeti sve, jer koliko god neshvatljivo zvucalo NEMA SLOBODNOG DANA ZA VREME TRAJANJA UGOVORA, radi se svaki dan.
Ne treba ziveti u iluzijama, nego prihvatiti realnost.
mirno more
Never regret...
If it's good -
it's wonderful
If it's bad -
it's experience.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Stvar je u tome da ne može pobjeći od posla dok si na brodu.
To je život estrema.
Ujutro oribaš 200 zagorjelih posuda, a popodne organizirana posjeta NASA centru.
I taman se vraćaš na vrijeme za početak smjene.
Nema spavanja.





Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)