Author Topic: 30.11.2012. Zagreb - Frankfurt - Miami, Celebrity Eclipse  (Read 2974 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Evo 30.11. gospodnje  :pop1: godine 2012. odlazim u Miami. Ima još nekog da putuje na isti dan?  

Offline marijan900

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
E hebi ga idem ja,i isti brod je u pitanju,ali letim preko Zuricha! :waiting:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Naći ćete se i prespavati u istom hotelu u Miamiu.
Pošto sve kompanije gledaju kako da uštede, hotelski menadžment najčešće stavlja dvojicu mornara u istu sobu. Samo oficiri dobivaju jednokrevetne.
Ako ne želite prespavati sa nekim kome ne vjerujete, nekim tko bi vas mogao pokrasti, možda bi bila dobra ideja nazvati hotel ranije i rezervirati sobu.
Šta ja znam, skype je besplatan. Možda bi i preko emaila išlo.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Oooo pa to je odlično, ja idem u Courtyard Mariot odmah ispod aerodroma, gdje si ti stacioniran marijan?
šefe fala na ovom infou, imam njihovu stranicu pa ću pogledat dali imaju neki skype broj

Offline qwerty

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
    • View Profile
Naći ćete se i prespavati u istom hotelu u Miamiu.
Pošto sve kompanije gledaju kako da uštede, hotelski menadžment najčešće stavlja dvojicu mornara u istu sobu. Samo oficiri dobivaju jednokrevetne.
Ako ne želite prespavati sa nekim kome ne vjerujete, nekim tko bi vas mogao pokrasti, možda bi bila dobra ideja nazvati hotel ranije i rezervirati sobu.
Šta ja znam, skype je besplatan. Možda bi i preko emaila išlo.
Ja sam oba puta bio sam u sobi. Jednom nisam uopste imao cimera a prvi put jesam kao al' posto je u pitanju bio Meksikanac on je naravno otisao kod rodbine i samo se ujutru pojavio u sobi :)

Offline marijan900

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Oooo pa to je odlično, ja idem u Courtyard Mariot odmah ispod aerodroma, gdje si ti stacioniran marijan?
šefe fala na ovom infou, imam njihovu stranicu pa ću pogledat dali imaju neki skype broj

Biscayne Bay Marriott

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Znači u različitim ste Marriott-ima? Go figure ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Da, više mi se sviđa ovaj u bayu, ja sam ispod highwaya i imam pogled na vjerojatno ništ :D Marijane jesi za neko gubljenje po Miami-u?

Offline marijan900

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Da, više mi se sviđa ovaj u bayu, ja sam ispod highwaya i imam pogled na vjerojatno ništ :D Marijane jesi za neko gubljenje po Miami-u?
Apsolutno jesam,ali meni je rečeno da me sutradan odmah ujutro voze na brod,avion navodno slijeće oko 18h po lokalnom vremenu! -()-
Znači jedino navečer po dolasku,ako nismo daleko jedno od drugoga! :uzdravlje:

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
Moj avion slijece u 2PM... ma imat ćemo vremena još :D