Author Topic: 25.01.2014. Orlando, Tampa FL > Carnival Legend  (Read 2442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Nakon 14 mjeseci cekanja, stigao datum. Nevjerovatan osjecaj, a ko zna sta me jos sve ceka.

Standardno, slijedi ponovno citanje svih tema na forumu  :party:

Hvala svima s kojima sam bio u kontaktu, naravno ponajvise hvala vlasniku foruma kao i svim supporterima.

 :plovim:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: 25.01.2014 Orlando, Tampa FL > Carnival Legend
« Reply #1 on: 09/January/2014 »
 :clapping:  :wave:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Alex90

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: 25.01.2014. Orlando, Tampa FL > Carnival Legend
« Reply #2 on: 13/January/2014 »
Naoruzaj se strpljenjem. Promociju na Legendu sigurno neces dobiti , spirit klasa samo jedan dining room. Maiter'd ce ti biti jedan gnusni Italijan Andrea Cerci pijandura teska, ako se uspes uglaviti da pijes sa njim ocekuj neke povlastice. Koliko znam jedan supervizor ce ti biti sigurno Jeffrey filipinac tesko smece... Sto se tice materijala i svega najbolji brod od svih brodova koji plove okeanom... Sve ima i vise nego sto ti treba...

Offline infidel

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: 25.01.2014. Orlando, Tampa FL > Carnival Legend
« Reply #3 on: 13/January/2014 »
Naoruzaj se strpljenjem. Promociju na Legendu sigurno neces dobiti , spirit klasa samo jedan dining room. Maiter'd ce ti biti jedan gnusni Italijan Andrea Cerci pijandura teska, ako se uspes uglaviti da pijes sa njim ocekuj neke povlastice. Koliko znam jedan supervizor ce ti biti sigurno Jeffrey filipinac tesko smece... Sto se tice materijala i svega najbolji brod od svih brodova koji plove okeanom... Sve ima i vise nego sto ti treba...

Hvala na informacijama, puno mi znaci  :uzdravlje: .. Ostalo je jos 10 dana do novog poglavlja u mom zivotu  :hehe:

Offline Spoly

  • Registered
  • *
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: 25.01.2014. Orlando, Tampa FL > Carnival Legend
« Reply #4 on: 25/January/2014 »
Da mi je znati ko je ovaj Alex, haha
Ja sam trenutno na Legendu, i super je situacija. Maitred Andrea tek sutra dolazi, kao i novi FMB, ok su po pricama svih.
Asst maitreD ti je Sasa, lik iz sarajevo, isto jako dobar, drugi asst maitreD je Ilija iz HR, super covjek.
Promocija se moze lako dobiti, kao sto se i lako ide iz crew messa i slicno.
Pusti ove negativne price, na takve ces nailaziti svaki dan, isfrustrirani ljudi....

Ja sam Adnan iz Bosne, trenutno sam u room servisu, samo mi napisi svoje ime u private pa cu te naci kad dodjes sutra.
Vjerovatno ces ici u staff mess ili crew mess, ili cak mozda bistro 1-2 nedelje jer je dole puno a gore fali ljudi.
Vidimo se :)

Zaboravih dodati, Jeffrey je upravo nominovan za radnika godine u cijeloj floti Carnivala, jedan je od najboljih ljudi koje sma upoznao od kad sam dosao ovdje, iako ne radim puno s njim.
On ti nije nikakav supervisor, samo je SR. headwaiter i nadgleda te na lidu kad dodjes u dining room, sto nece biti do kraja ugovora, ako i tad, tako da kao sto sam napisao gore, ne slusaj bilo kakve negativne price!!!