Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 729080 times)

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

Offline glory

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #480 on: 22/November/2009 »
...sutra letim preko bare na Equinox, celebrity cruise line pa ako kome zatreba u budućnosti :run: kakva informacija iz prve ruke o kompaniji ili brodu javite se........pozdrav svima i mirno :plovim: more

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #481 on: 24/November/2009 »
Ja se ukur**vam 10 dec. na Princess Diamond, ako nekog ima nek se javi, ili ako je bio ako moze neki savet :D

Offline RUKATI

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #482 on: 24/November/2009 »
Ja se ukur**vam 10 dec. na Princess Diamond, ako nekog ima nek se javi, ili ako je bio ako moze neki savet :D

Za koju poziciju si primljen :D  i kad ti je stigao ugovor :deda: Srećan put  :plovim:

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #483 on: 25/November/2009 »
Primljen sam za ABFT, ugovor mi je stigao pre 5 dana idem Zirih - Seul - Sidnej

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #484 on: 26/November/2009 »
danas mi Sinisa iz EP javio mailom da postoji mogucnost da mene i suprugu ubaci sad u decembru na brod,
iako nam je receno da nista prije feruara-marta.
neznam jos nista koji brod nit datum,al desava se nesto  ::yes::

Offline RUKATI

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #485 on: 27/November/2009 »
 Ima li neko iskustvo sa SUN prinecessa da mi kaže kako je. Ukrcavam se za 20ak dana  :yahoo:

Pa me jako interesuje šta me čeka ""]] Pozicija Je buffet stuart

Hvala unapred

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #486 on: 28/November/2009 »
dobio sam informaciju da letimo 14-og decembra.e sad,jos nisam dobio LOE,pa da idem za vizu,kartu itd.nit znam koji brod ccc.trebam danas otkaz da dam,iako mi nije sinisa potvrdio da je to to
pozzzz

Offline Bosanac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 51
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #487 on: 28/November/2009 »
Brod Celebrity 05og decembra u Miamiu imal koga na tom brodu iz Juzno slavenskih nam zemalja  :uzdravlje:

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #488 on: 28/November/2009 »
Ima li neko iskustvo sa SUN prinecessa da mi kaže kako je. Ukrcavam se za 20ak dana  :yahoo:

Pa me jako interesuje šta me čeka ""]] Pozicija Je buffet stuart

Hvala unapred

Ja sam doso prije mesec dana iz Sun Princess i isto bio sam Buffet Steward ;). Iz pocetku ces da radis u Horajzontu budi smiren tamo radi svoj poso pa mozda bices premjesten bar u Bell Box-u ako nista vise... Bell Box se smatra kao najlaksi poso u restoran department (sto i nije bas tako ponekad)... puno filipince ima tek tuk nasih, al atmosvera je opustena... znaci nemoj se bojiti radi se 11 sati na dan... kakve su kruzeve mislim Novi Zeland samo ili i Australija i jos nesto?? Pare oko 900 us $ na mjesec... znaci jbg al dobar je brod za prvi ugovor bolje nego da odes na neki gde se radi i gde nema day off... Pozzzz i pitaj jos ako te interesira ;)

Offline Milan1975bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #489 on: 28/November/2009 »
Ja sam doso prije mesec dana iz Sun Princess i isto bio sam Buffet Steward ;). Iz pocetku ces da radis u Horajzontu budi smiren tamo radi svoj poso pa mozda bices premjesten bar u Bell Box-u ako nista vise... Bell Box se smatra kao najlaksi poso u restoran department (sto i nije bas tako ponekad)... puno filipince ima tek tuk nasih, al atmosvera je opustena... znaci nemoj se bojiti radi se 11 sati na dan... kakve su kruzeve mislim Novi Zeland samo ili i Australija i jos nesto?? Pare oko 900 us $ na mjesec... znaci jbg al dobar je brod za prvi ugovor bolje nego da odes na neki gde se radi i gde nema day off... Pozzzz i pitaj jos ako te interesira ;)

a nek filipincima samo kaze ovo :)
gusto ko filipino babae, maaari mong ipakilala sa akin ang ilang mga(i like filipino woman, can you introduce me to some)
 oT oT oT oT :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #490 on: 28/November/2009 »
 :rofl:

Offline RUKATI

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #491 on: 28/November/2009 »
 :-))))' hvala na informacijama,
malo filipinskog nije na odmet, kako je sa izlascima ima li se
gde šta kupiti za male pare u toj Australiji, mislio sam neki lap top
da uzmem. Čisto zbog interneta.

Offline RUKATI

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #492 on: 28/November/2009 »
Ja sam doso prije mesec dana iz Sun Princess i isto bio sam Buffet Steward ;). Iz pocetku ces da radis u Horajzontu budi smiren tamo radi svoj poso pa mozda bices premjesten bar u Bell Box-u ako nista vise... Bell Box se smatra kao najlaksi poso u restoran department (sto i nije bas tako ponekad)... puno filipince ima tek tuk nasih, al atmosvera je opustena... znaci nemoj se bojiti radi se 11 sati na dan... kakve su kruzeve mislim Novi Zeland samo ili i Australija i jos nesto?? Pare oko 900 us $ na mjesec... znaci jbg al dobar je brod za prvi ugovor bolje nego da odes na neki gde se radi i gde nema day off... Pozzzz i pitaj jos ako te interesira ;)

Da još nešto u kojoj banci da otvorim račun.   oT
Valjalo bi da je neka da mogu opušteno da pošaljem neke love kući
bez nekih suludih  provizija :tuctuc:

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #493 on: 30/November/2009 »
Da još nešto u kojoj banci da otvorim račun.   oT
Valjalo bi da je neka da mogu opušteno da pošaljem neke love kući
bez nekih suludih  provizija :tuctuc:

Hm.... bilo koja banka gde mozes da otvoris devizna smetka! znaci neovisno koliko pare ces da saljes sa broda placas samo 20 us $ provizija i kad pare stigne kuci banka ti ne uzima nista.. bar tako je bio u mom slucaju.. e sad to sto se ceka oko 14 radnih dana da pare stignu to je dr prica i to sto mozes tako da saljes samo otprilici 1 put mjesecno (Remittance Day), inace pare saljes na taj nacin preko Crew Office i je bezbedno... inace ako ti je hitno mozes i Western Union ... ja jedanput samo morao hitno da posaljem i za 400 us $ uzeli su mi oko 40 us $ proviziju i to je to... ali je*iga odma stignu ;)

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #494 on: 30/November/2009 »
ok 15 januar brod se zove Carnival Dream, nisam siguran ali mislim da je carnival dream sutra cu ici po papire a preko telefona nisam uspio dobro razumiti  :yahoo: uglavnom ako ko ima kakve informacije o tome bilo bi extra cuti hvala
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.