Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

granica u razmeri izmedju visine i tezine?

(1/3) > >>

Fox:
Mene zanima koja je granica u razmeri izmedju visine i tezine,da li postoji neka granica?
To pitam jer ja imam 185cm i 65kg vrlo malo kg za tu visinu  :embarrased:
Pa me zanima da li postoji neka granica i da li mi je to problem???

EX:
Ti si ispod donje granice,neuhranjen, prihvatljiv BMI je od 20.5 - 31.1  ali ako se ti osecas dobro ne bi trebalo da imaš problema.  Uostalom  5kg mozes nabaciti za 15-30 dana sa malo truda  . Kada sam ja uspeo jednom igubiti za 30 dana tu cifru , možeš i ti da nabaciš.    :rofl:

Verujem da bi mogao da nadjes neki dil sa doktorom na medical-u, ili da krkaš sledećih 20 dana i da nabaciš do 70kg.  
Gledaj to sa svetlije strane, ja sam morao u poduhvat da skinem dosta kg što je trajalo nekoliko meseci , što je mnogo teže.  :haha:


http://www.b92.net/zdravlje/bmi.php

Fox:
Ma ja nemam nikakvih problema sto se tice posla,radio sam i najteze poslove tj. vrlo sam zilav i izdrzljiv  ;)
Zanima me to:da li doktori odredjuju granicu BMI ( Body Mass Index) ili to odredjuje sama kruz kompanija???

Inace EXCALIBUR meni je veoma brz metabolizam i tesko se gojim i ako puno jedem i to vrlo kaloricnu hranu,tako
da se ugojim za 20 dana je za mene "Mission impossible"  :nono:

Grom:

--- Quote from: Fox on 11/July/2010 ---Ma ja nemam nikakvih problema sto se tice posla,radio sam i najteze poslove tj. vrlo sam zilav i izdrzljiv  ;)
Zanima me to:da li doktori odredjuju granicu BMI ( Body Mass Index) ili to odredjuje sama kruz kompanija???

Inace EXCALIBUR meni je veoma brz metabolizam i tesko se gojim i ako puno jedem i to vrlo kaloricnu hranu,tako
da se ugojim za 20 dana je za mene "Mission impossible"  :nono:


--- End quote ---
Nemam takvih problema , kod mene je stanje 182/78 . Sad sam prestao pušiti pa jedem sve sto mi padne pod ruku  :pop:. Vise me strah da se ne ugojim .

hightower:
 e to i mene zanima.moja malenkost je 2oo cm u visini i sada vec nekih 96 kg od kada sam se poslednji put merio pre nekih mesec dana mada ja radim na tome da to bude oko 105 kg koje bi mi cini mi se sasvim lepo stajali posto je sve skladno.moze li info o mojoj situaciji ako neko zna provereno jer su mi neki agenti rekli da je problem sa visokim ljudima na brodu.
waiting for replay.. hightower

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version