Author Topic: Marlins test & sta ako jos nisam imala ni preliminarni intervju?  (Read 7076 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Prije par dana sam poslala CV i potrebne kopije ( LK i pasoš ) Suzi iz EP, i juce mi je stigao odgovor da je izmedju ostalog nazovem zbog testa iz engleskog sto prije.

Ja sam danas nazvala i ona kaze da je testiranje obicno srijedom i cetvrtkom pa da odlucim da li cu ove sedmice ili iduce, pa me zanima kako vec taj test jer vidim da su neki od vas stigli mnogo dalje od mene a da nisu imali Marlins ??

Mislim, sta to treba da znaci ako jos nisam imala ni prelim.intervju ?
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
i meni je prošli tj. javila isto što i tebi, danas ili sutra ju moram nazvat da vidim koji točno dan će bit njen ispit, i ja mislim da se to ide kod nje u agenciju/kafić :D

BTW SUZY je iz APRIORI a ne EP  :uzdravlje:
Oprostite...Žurim!!!

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
 
 A Priori da, ne znam gdje mi je glava ovih dana!  -()-

 A da li neko zna kako mi je najlakse doći do Lovrana ( morala sam na karti da trazim gdje se to tacno nalazi! ) jer ja mogu do ZG a onda nemam pojma, nekim busom do Rijeke jel ?!

Ja sve vrijeme mislim oni imaju neki ured u Zagrebu pa se ne moram cimati toliko   :facepalm:
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
nema ti u zg ništa, moraš baš tamo...ja ću autom, pa ako želiš možeš samnom, samo neznam koji dan
Oprostite...Žurim!!!

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile

 Komplikacije....  :facepalm:

 Ja ne mogu ove sedmice, iduce mogu, ako uopste bude testiranje pa ....
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Komplikacije....  :facepalm:

 Ja ne mogu ove sedmice, iduce mogu, ako uopste bude testiranje pa ....

e onda se snalazi  :D :P
Oprostite...Žurim!!!

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
 
Hhahhahaha, pa sam si rekao da ne znas koji dan ides, a ja necu da namecem datum; mogu ja uvijek!  :D

Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
ma mislio sam ovaj tjedan to riješit...al ako nemože onda ću i ja sljedeći tjedan
Oprostite...Žurim!!!

Offline Morticia

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile

 Pa ne znam, nazovi je pa vidi, a onda meni javi. Mislim, volela bih da idem s nekim cisto zbog drustva ali i troskova :)

 Kako sam vidjela taj test nije neki bauk tako da ne bi trebalo neko veliko spremanje za njega !
Postoje dva nacina da budes bogat: da stvaras vise ili da zelis manje!

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Ja ju sutra zovem pa se javim

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Oprostite...Žurim!!!

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile

 A da li neko zna kako mi je najlakse doći do Lovrana ( morala sam na karti da trazim gdje se to tacno nalazi! ) jer ja mogu do ZG a onda nemam pojma, nekim busom do Rijeke jel ?!
najpovoljnije i najbrže busom ( nikako vlak ). ako želiš postoji i na fejsu grupa - tražim prijevoz / imam slobodno mjesto u autu - pa tamo nađi nekoga tko će te povesti sa sobom

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
Za sve vas koji dolazite busom/vlakom.
Do lovrana vam vozi autobus broj 32, te ide s jelacica (trg u centru rijeke)
U slucaju da dolazite busom, dolazite na zabicu i treba vam 5 minuta pehaka do jelacica. U slucaju da dolazite vlakom trebat ce vam cca 15ak minuta pjeske. Slobodno pitajte Rijecane da vas upute za smjer, simpaticni su i pristupacni. U najgoru ruku uzmete taxi 20 kn do 5 km vam ispadne :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Za sve vas koji dolazite busom/vlakom.
Do lovrana vam vozi autobus broj 32, te ide s jelacica (trg u centru rijeke)
U slucaju da dolazite busom, dolazite na zabicu i treba vam 5 minuta pehaka do jelacica. U slucaju da dolazite vlakom trebat ce vam cca 15ak minuta pjeske. Slobodno pitajte Rijecane da vas upute za smjer, simpaticni su i pristupacni. U najgoru ruku uzmete taxi 20 kn do 5 km vam ispadne :)

jel znate možda neki hotel u blizini tog glavnog trga di bi trebali doć...ona je meni rekla centar, zaboravio ju pitat za neki hotel il nešto da si mogu upisat u GPS
Oprostite...Žurim!!!

Offline idebrod

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 359
    • View Profile
jel znate možda neki hotel u blizini tog glavnog trga di bi trebali doć...ona je meni rekla centar, zaboravio ju pitat za neki hotel il nešto da si mogu upisat u GPS

Centar Rijeke ili Lovrana ?
I na ti mi se obracaj, molim te :)
Doslo vijeme majko stara da ispratis svog mornara...

Offline VilimZgb

  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
eheheheh

ma mislio sam na sve vas koji ste odg. a već bili
ugl suzy mi je rekla da blizu erste banke, pa sam to tražio u lvranu na google mapsu...prošeto sa googleom kroz cijeli lovran :D
Oprostite...Žurim!!!