Author Topic: 3 agencije kontaktirala, dve od tri me šalju na glavni sa Royalom. Šta da radim?  (Read 2827 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Pzdrav svima. :wave:

Ovo što mene muči, najverovatnije će najbolje znati da odgovore veterani ili ljudi koji su bili u sličnoj situaciji.
Naime, poslala sam CV na više adresa, sa naznakom da hoću u bar. Za sad sam sa tri agencije kontaktirala, sve je prošlo ok, i dve od tri me šalju na glavni sa Royalom!
Sad, jedna agencija nije dirala moj CV, a druga je tražila da napravim izmene. Koliko će to uticati na ljude iz Royala, nisu to Bog zna kakve izmene, samo eto...
Sad ne znam šta da radim, naravno nisam spominjala ni jednoj agenciji da sam aplicirala u drugoj, jer gledam ko kako radi i kakve uslove nudi, i naravno gde ću se pre informisati o eventualnom prolasku i odlasku  :nokti:

Aj sad.... Šta da radim?
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Pošto nećeš moći otići na brod preko obadvije agencije, kako zamišljaš da će netko iz Royala u nekom trenutku imati obadva tvoja CV-a?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Jedna agencija mi zakazala glavni sad 30.11. preko skype a druga radi na tome, samo ova druga hoće neke izmene u CV-u. Znači, šansa da moj Cv u obe forme dođe u ruke Royalovim ljudima je nikakva? A pozicija je ista.
Jesam pogrešila što sam se javila na više mesta?
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ako su obadva "interview"-a preko skype, sasvim lijepo mogu zamisliti situaciju da regruter dobiva cv-e iz nekoliko izvora, i obavlja razgovore dok ne završi, a to bi značilo da će dobiti tvoj cv iz dva izvora.
U slučaju da dolazi u Zagreb, pa Beograd i sl., tada se ne bi trebala brinuti.

Vrlo škakljiva situacija.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Deex

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 126
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bartender
Jeste šefe, znam. Ovaj prvi je sigurno preko skype... Za drugi možemo i da eskiviramo, jednostavno da se ne odazovem više...Ako prvi prođe ok. Da sam znala da će me zapasti ista kompanije na dve agencije, promislila bih pre nego što sam se javila. Nije valjda da nema još ovakvih slučajeva?
Bi li bilo glupo da drugoj agenciji, ali kasnije, naglasim da sam već imala intervju sa Royalom, da ne dođe do bruke.
Samo ja mogu da promenim svoj život. Niko ne može da uradi to za mene.