Posao na Brodu > Rijecni Brodovi ~ River Ship Jobs

Lista poslova

<< < (9/9)

wolfns:

--- Quote from: CEO on 30/December/2015 ---Pa odluči se, il je mnogo il je malo  :D

--- End quote ---

hahaha... posteno zboris! :) Malo je.

Ako se gleda logikom da je recni brod manji, sa manje opereme i obaveza, moguce je biti kapetan sa znatno manje iskustva i znanja nego na pomorskom od 50-150 hiljada tona. U tom slucaju dupla i vise razlika u plati je razumljiva. I dalje smatram da je malo 7k za kapetana, al ajd.

Sto se inzenjerije tice, ne znam da li je ovo neki deck servis inzenjer (posto mi se cini da je pominjan dek departman) ili je u pitanju bas brodski inzenjer u tehnickoj sluzbi?
Trebalo bi da ima znatno vise od jedan na brodu, a plate za tech bi morale bit vece...

CEO:
Pametan covjek nikad ne bi isao na brodic gdje ne mozes uhvatiti krivinu na 5 minuta a da svi ne saznaju.
Mozda je to ok onima koji su besprijekornog karaktera I spremni na 100% odanost I poslusnost.
Visina zarade bi kod rijecnih kruzera trebala biti u drugom planu. Ja svojega sefa nekada nisam vidjao po nekoliko dana, tko to moze platiti?

wolfns:

--- Quote from: CEO on 31/December/2015 ---Pametan covjek nikad ne bi isao na brodic gdje ne mozes uhvatiti krivinu na 5 minuta a da svi ne saznaju.
Mozda je to ok onima koji su besprijekornog karaktera I spremni na 100% odanost I poslusnost.
Visina zarade bi kod rijecnih kruzera trebala biti u drugom planu. Ja svojega sefa nekada nisam vidjao po nekoliko dana, tko to moze platiti?

--- End quote ---

hahaha... a i to sto kazes... sve ima svoju cenu, jbg.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version