Posao na Brodu > Rijecni Brodovi ~ River Ship Jobs

Lista poslova

<< < (2/9) > >>

RAS KASS:
Jel postoje na recnom brodu poslovi u magacinu kao sto postoje na prekookeancima?

ledeni6:

--- Quote from: RAS KASS on 10/October/2010 ---Jel postoje na recnom brodu poslovi u magacinu kao sto postoje na prekookeancima?

--- End quote ---
Ne,svaki department ima svoje skladište o kojem brinu šefovi pojedinih departmenta!

gogo:
Pozdrav,kako prolaze bar weiteri,koliko rade i kako,a bartederi...
Sta rade i kakve su im side duties...

ledeni6:

--- Quote from: gogo on 14/October/2010 ---Pozdrav,kako prolaze bar weiteri,koliko rade i kako,a bartederi...
Sta rade i kakve su im side duties...

--- End quote ---
Bar waiteri i bartenderi imaju odlično radno vrijeme,u ovoj listi sam ih izostavio,valjda sam zaboravio na njih

annieb:

--- Quote ---cabin,stew.-uvijek se za*****.da je  to holiday zanimanje(prosijek 8-9 sati dnevno rada,i to ne pretjerano teškog)
recepcija-puno smijanja s gostima,ali ništa posebno
maser-efikasno eventualno 3 sata rada dnevno uz dobru plaču!(najbolja pozicija na brodu ukoliko možeš dirati stare raspadnute babe!)

--- End quote ---

E ovako ne mogu a de se ne osvrnem na ovu konstataciju.... da za cabin stw. je uglavnom tacno, sem za embarcation i disembarcation tad je izgibija....

Sto se tice recepcije i maser stvarno nije fer i realno ovakvo opisivanje! Naravno da njihov posao nije fizicki naporan kao neke druge pozicije, ali ne postoji samo fizicki umor. Djevojke sa recepcije imaju jako puno odgovornosti i jaaako puno papirologije, pogotovo jos ako im je naporan hotel menager pa ih maltretira redovno. I one znaju raditi cesto i po citav dan bez pauze. To provjereno znam i odgovorno tvrdim. Jer uvijek imaju nesto dodatno. To sto se one stalno smiju, pa nekima izgleda da nemaju sta drugo raditi njima je to u opisu posla, one moraju uvijek biti nasmijane i kad ih neko iznervira sto je jako cesto, a ni to nije bas lako svima se keziti kad radis citav dan i nije ti ni do cega, a jos ovamo imas hotel menagera koji ti kvoca nad glavom.....

Isto tako sto se tice masera, oni pored masaza imaju i dodatne poslove, narvno nista fizicki tesko. Ali dugi radni sati. Eto igrom slucaja,cimerka i najbolja kolegica na brodu mi je maserka, pa znam x puta da je radila bez pauze citav dan, ili sat vremena pauze. Ali naravno to niko ne vidi, jer one pobogu ''nista ne rade''. I jos nesto kad su gosti na brodu kad recimo nisu otisli na izlet, maser iako nema masazu zakazanu(znaci u svoje slobodno vrijeme), ne smije izlaziti van broda i mora biti na ''ocima gostiju'', ako slucajno nekom od njih padne na pamet ''O vidi maserka, mogla/o bi sad na masazu''. Tako da su oni tu jokeri za sve. Maser pored masaza pomaze i recepciji i housekeepingu, i baru i restoranu kad je potrebno. Jedino jos ne u kuhinju, a ni to me ne bi cudilo.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version