Author Topic: Norwegian Epic Restaurant Steward, zašto tako malo informacija ima o NCL-u?  (Read 2670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ognjenovic89

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pre svega, pozdrav sefu i svima onima koji koriste ovaj forum!
Odlicna je stvar imati izvor informacija na ovakvom forumu, meni je zaista mnogo pomogao...
Medjutim, o kompaniji, brodu i poziciji na koju sam ja upao, zaista malo informacija ima...
Tacnije, ukrcavam se 6-og Aprila u Majamiju na NCL-ov brod ''Epic'' ... Pozicija -Restaurant Steward.
Mnogo ljudi aplicira na tu poziciju, bas mi nije jasan razlog zasto tako malo informacija ima i o NCL-u i
o toj poziciji?!
U svakom slucaju, jako bi mi drago bilo da razmenim informacije sa ljudima dobre volje koji zele da mi pomognu...
Isto tako, ukoliko iko ima pitanje za mene, vrlo rado cu detaljno objasniti celu proceduru kroz koju sam prosao
kako bih dosao do posla na brodu...

Offline CrazyStops

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 54
  • Ennyn Durin Aran Moria. Pedo Mellon a Minno
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: AIDA
  • Recruitment Agency: Employment Power (USPINJACA)
  • Job Title: Senior Cage Manager
Ja imam pitanja :)
Javljen mi je datum interviewa za NCL, datum je 02.04.2014.
Konkretno me zanima kako je prošao tebi interview, pošto se prijavljujem za istu poziciju.(Employement - Power).
Kakva je hrana u massu, kakva je ekipa općenito(makar znam da to ovisi), pričaj čovjeće :P
Koliko si dugo nakon interviewa čekao ukrcaj ?
Koliko se teško priviknuti na život na brodu ?
Kakve su cijene stari gore i dali možeš u koi restoran koji je za goste ?
Ima li teretana, te dali je stvarno rasizam na tako visokom nivou, please shine some light on my mind bro :))
 :D no;;; :moli: