Author Topic: NCL Star, nakon 4 mjeseca  (Read 7675 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: NCL Star, nakon 4 mjeseca
« Reply #15 on: 15/September/2013 »
Na NCLu po novom pravilniku ugovoru za F&B staff traju 8 meseci (9 po starom). Za ostale pozicije ne znam.

... ali niko te ne može zaustaviti da poslije 2-3 mjeseca kažeš ćao, zdravo ..  :wave:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Moonlight

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: NCL Star, nakon 4 mjeseca
« Reply #16 on: 16/September/2013 »
Ajd' da uletim dok moonlight ne vidi.

Posto vidim da ti na profilu pise bar waiter, pretpostavljam da za to hoces da apliciras. Na NCLu po novom pravilniku ugovoru za F&B staff traju 8 meseci (9 po starom). Za ostale pozicije ne znam.

Vidjela sam  :D  po pravilu (kad smo mi potpisivali u aprilu) su bili 9 mjeseci , ali ako uletis nekako da imas 7 mjeseci prije blackouta-pocetak decembra, salju te kuci u novembru, znaci imat ces 7 mjeseci ugovor. Kod nas je bilo svi koji su dosli prije 7 aprila i 7 aprila idu kuci pocetkom novembra, a svi poslije nekad krajem januara, razlika dva mjeseca  -()-

... ali niko te ne može zaustaviti da poslije 2-3 mjeseca kažeš ćao, zdravo ..  :wave:

Poslije cekanja na interviju, cekanja rezultata, prikupljanja papira, cekanja karte, cekanje na datum ukrcaja, ostavljanja svega da nakon 2,3 mjeseca kaze  zdravo  :tuctuc:
No, no , no
"Ime nije ništa; ono što nazivamo ružom, slatko bi mirisalo i s drugim imenom ... "

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: NCL Star, nakon 4 mjeseca
« Reply #17 on: 17/September/2013 »
To nije odgovor.....Samo konstatacija da je puno jer imam obotelj pa je malo teze odvojit se, nego kad si momak.Pozzzz
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali