Author Topic: NCL Jr. Bar Waiter?  (Read 2259 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline japanac89

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
NCL Jr. Bar Waiter?
« on: 24/August/2014 »
Video sam da je neko vec postavio ovu temu,ali nema odgovora...pa aj da probam ponovo.... :D

Ima li neko ko ide,ili je vec bio na NCL-u skorije,da moze da nas uputi u sve sto je vezano za Jr.Bar Waiter-a? (plata,opis posla,itd.)

pozz

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: NCL Jr. Bar Waiter?
« Reply #1 on: 25/August/2014 »
Jasam odradio ugovor od tri ipol meseca u ncl kao bartender. Ono sto ja znam za jr bar servera je da je plata 1130 dolara minimalac + plus baksis ako predjes target. U slucaju da  nepredjes taget oduzima ti od tipsa. Inace ako predjestarget, mislim ako imas vise odtargeta onda ti je plata 10 posto odprodaje +tips. Manje vise isti posao kao i server , ali stim dasi zadnji na lestvici. To znaci da moras da cistis uvecer bar , seces vocke pomazes sve sto treba bartenderima. Ja sam imao jr bar servera, prvi ugovor koji jeradio kod mene na Perlu koji je zavreme muzickih cartera u februaru zaradio 7000 dolara. Naravno nije spavao danima.   

Offline nemoguc

  • Registered
  • *
  • Posts: 128
  • See you in next life...
    • View Profile
Re: NCL Jr. Bar Waiter?
« Reply #2 on: 02/September/2014 »
Otkad je fleet bar menager Katja unjela promjene sada utyliti recu voce na masinama. Puuuno lakse.
Ma sve zavisi od portova pdnosno koji brod i gdje se nalazi. Onda koliko su dana cruisevi sto manje
To bolje. Ali sve u svemu ok.
I'm gonna show you, how great i am !    M. Ali