Author Topic: Preliminarni Interview u Beogradu 19.01.2012. Agencija Kouzon  (Read 5748 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mikis

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Pozivam sve kandidate koji su danas (19.01.2012.) bili u Beogradu na preliminarnom intervjuu agencije Kouzon da nam opisu svoje iskustvo, vidjenje organizacije i pitanja koja su im postavljana!

Offline mmara

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Cao svima!Iskustvo je bilo odlicno(za sada).Organizacija takodje.Ono sto je najbitnije za prolazak na preliminarnom int.je nivo znanja Vaseg engleskog jezika.Takodje morate pripremiti SV za posao za koji aplicirate i nauciti ga.
Pitanja:
1.Predstavite se(Ja sam taj i taj...)
2.Recite mi nesto o Vasem radnom iskustvu(koje je navedeno u sv-ju)
3.Zasto zelis da radis na brodu?
4.Za koju poziciju zelis da apliciras?
 Ako imate jos nekih pitanja,tu sam  :)

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Pozz svima...
Zeleo bih se nadovezati ovde, takodje sam bio na pred-intervjuu i treningu, i pored pitanja koje je postavila mmara ja bih jos dodao: sta znas o poziciji za koju apliciras? ; da li bi prihvatio nizu poziciju?...i naravno za one koji znaju jos neki jezik osim engleskog da se pripreme nesto osnovno (da znaju da se predstave, razumeju i odgovore na pitanje agenta...)...jer vjerujte i za drugi jezik koji ste naveli ce vas pitati pa budite spremni...

opisu svoje iskustvo, vidjenje organizacije i

Ja sam licno zadovoljan...brz odgovor na aplikaciju...provjera engleskog putem skype-a...intervju sa agentom i trening (koji je jako bitan za FI, i vjerujte ako pazljivo zapisete sto vam kazu, spremite se, poslusate savete, imate 98% sanse da dobijete posao).

Organizacija je ok, i na svako pitanje ljudi iz agencije ce vam odgovoriti (bar je to u mom slucaju bilo korektno), pa slobodno pitajte i ne ustrucavajte se...informacija je kljuc uspeha...

Obavio sam FI u martu u Skoplju i sada ocekujem informacije i rezultate...tako da kada se osvrnem na sve do sada mislim da ti ljudi zasluzuju sve pohvale za rad i trud da sve kandidate dovedu do njihovog cilja...

Pozz za sve moreplovce i buduce i one koji vec odradjuju ugovore ;)