Author Topic: koliko moja fiksna proteza moze da utice na dobijanje posla?  (Read 4984 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Cao svima :)

Ja izmedju 7og i 10og maja imam testiranje engleskog i valjda taj prvi intervju, dolaze predstavnici EP iz Zagreba, cekam da mi potvrde datum... Bas sam uzbudjena!  :-))))'
Imam jedno pitanje, koje ce mozda da vam zvuci smijesno, ali posto je njihova parola "Fun for all, all for fun", interesuje me koliko moja fiksna proteza moze da utice na dobijanje posla? :) CV i preporuke su mi super, imam i fakultet i radno iskustvo 3 godine u poslu za koji sam aplicirala, engleski i italijanski pricam odlicno, jedino me brine taj "detalj"... Na pola sam terapije, tako da kad se nasmijem zubi su super ali je metal tu. :D

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Hello...

Evo ja cu ti prokomentarisati nesto sto sam bio u prilici cuti i vidjeti... Na finalnom intervju-u momak je imao isti slucaj koji ti spominjes, i agentica mu je prokomentarisala da je to jako lepo sto vodi racuna o sebi i svom izgledu itd itd....... Naravno ostavljas pozitivan utisak (bar je to u njegovom slucaju bilo)  ;)

Pozz

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Na finalnom intervju-u momak je imao isti slucaj koji ti spominjes, i agentica mu je prokomentarisala da je to jako lepo sto vodi racuna o sebi i svom izgledu itd itd....... Naravno ostavljas pozitivan utisak (bar je to u njegovom slucaju bilo)  ;)

Pozz
Slazem se, ali evo malo crnog humora... Taj momak (Mihailo), na zalost, nije dobio posao  -()-... Naravno, nema to veze sa zubima, nemoj to da te sputava ni u kom slucaju. Samo pozitivan stav!!! I srecno  :-))))' !!!

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Pa i ja idem na tu kartu da me valjda nece odbiti zbog toga, ipak je to znak da neko vodi racuna prvenstveno o svom zdravlju a onda i izgledu... Hmmmm... Vidjecemo! Nadam se najboljem i javljam vam kako sam prosla!  :run:

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Slazem se, ali evo malo crnog humora... Taj momak (Mihailo), na zalost, nije dobio posao  -()-... Naravno, nema to veze sa zubima, nemoj to da te sputava ni u kom slucaju. Samo pozitivan stav!!! I srecno  :-))))' !!!

Stvarno!  :pad:
Ja to nisam znao...ako se dobro secam on je to komentarisao pozitivno, i cini mi se kao da je zadovoljan po pitanju intervju-a......a da nije kojim slucajem imao naknadno preko skype-a razgovor, pa ipak nije uspeo...?

Pa i ja idem na tu kartu da me valjda nece odbiti zbog toga, ipak je to znak da neko vodi racuna prvenstveno o svom zdravlju a onda i izgledu...

Samo opusteno, nemoj da te to spreci kada je osmeh u pitanju ;)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
damned if you do, damned if you don't
« Reply #5 on: 23/April/2012 »
Znači, što se tiče tog obaveznog osmjeha na intervjuu - damned if you do, damned if you don't  :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Ma ja sam morala malo da se nasalim.  :D Momak je imao Skype intervju posle toga, i nije prosao (ocito je da su drugi razlozi u pitanju jer, kako sam cula, vise njih za sport staff nije proslo, a nisu svi nosili proteze  b00/)
Znači, što se tiče tog obaveznog osmjeha na intervjuu - damned if you do, damned if you don't  :giggle:
Sefe, u ugostiteljstvu ipak sve sa osmehom, pa makar i nemali zube  :yeah:

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Prosla sam intervju kao da imam zube sa reklame za Orbit zvake, a ne sa fiksnom protezom i rozim gumicama.  :D  

Pitao me samo jos koliko cu morati da je nosim i da li to sto necu moci da idem na kontrole 6 mjeseci dok sam na brodu moze nesto da utice, rekao mi i kako je on morao da je nosi kada je bio mladji i izludjivalo ga je jer nije mogao da zvace zvake, ma opusten lik skroz... :)