Author Topic: Odbijen zahtev- neophodna dodatna admin. procedura!?  (Read 3196 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline miomit

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 166
    • View Profile
Kod mene izgleda ne moze nista jednostavno. Jos 2000-te kada sam aplicirao za vizu u Budimpesti ispao je problem, bio je neki problematican tip na "crnoj listi" sa istim imenom. Morao je da me proveri ni manje ni vise nego State Department! Na proveru sam cekao dve nedelje. Medjutim vec 2004 sam isao ponovo bez ikakvih problema.
Juce ponovo zezanje na int. u ambasadi. Posle prilicno opustenog razgovora, kalsicnih pitanja koliko dugo radis kao fotograf, za koju kompaniju treba da radis, koliko dugo si u braku, koliko dece imas... uslede i malo cudna pitanja, "da li si sluzio vojsku- ne, da li si pripadao bilo kakvim vojnim formacijama- ne, ne mislim samo na zvanicnu vojsku- ne, ne..., da li si clan neke politicke partije- ne", amer mi kaze "evo kako cemo, trebaju nam jos neke provere, dacu ti jedan formular, proveri da li su ovi telefoni tacni- pogledam monitor, tacni, pa cemo te nazvati kad proverimo sve sto treba" ???
Izgleda da ce taj k****n, imenjak, da me prati celog zivota! Preliminarni ukrcaj mi je zakazan za 26.02. Ne bih bas da komplikujem kompaniji na prvom ugovoru.
Da nije neko imao slican problem? Pitam se, koliko im sada treba za tu proveru? Neki savet...

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Zanima me ishod ove price kako je zavrsila  :hmm:je si li dobio visu .

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Da isto to i mene zanima  :hmm:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Pa dobio je vizu, cim je veteran postao sto dalje implicira da je ispunio upitnik? Ispravite me ako grijesim.
What goes around comes around

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Pa dobio je vizu, cim je veteran postao sto dalje implicira da je ispunio upitnik? Ispravite me ako grijesim.

Hmmm ne mora znaciti, covjek je i 2000. i 2004. dobijao vizu, sto znaci da je mozda tad vec isao na brod i postao veteran :rasta: