Author Topic: odbijen za tranzitnu vizu zato sto sam ove godine odbijen za h2b?  (Read 2659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline yupredator

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Da li postoji mogucnost da budem odbijen za tranzitnu vizu zato sto sam ove godine odbijen za h2b?

Offline Komikaya

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 215
    • View Profile
Postoji!
Sad kada sam vadio vizu u BG-u, jednog su momka odbili jer je prethodno imao odbijenicu.
What goes around comes around

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile

 A evo ti jedan primer od skoro. Ja nisam bio taj dan u ambasadi ali je bio moj drug i jos dve drugarice, sa jednim mojim poznanikom. Ja nisam znao ali taj moj poznanik je vec bio u Americkoj ambasadi na trazenju turisticke i iseljenicke vize bar 5 puta i svaki put je bio odbijen. On ima u Americi tetku pa je hteo kod nje i tetka je sve garantovala za njega ali mu ipak nisu davali vizu. I evo sada pre jedno mesec-mesec ipo dana kada je bio u ambasadi da trazi tranzitnu vizu C1D1  da ide na brod dali su mu vizu na 3 god.
Znaci jos jednom kazem da je on pre trazio turisticku i useljenicku vizu i da su ga odbijali!!

zzz

Offline yupredator

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
ma objasnjenje od konzula je nesto tipa

ma imas ti sve papire i bio si legalno prvo na h2b pa posle na turisticku,ali ko ce meni garantovati da ovog puta  da ne ostanes u usa posle isteka tvoje h2b kao proslog puta

ako ima neko iskustvo tj situaciju kao ja neka napise koju recenicu,hvala svima