Author Topic: Pozdrav sa Fjordova; Sve u svemu ja sam ponovo odusevljen sa svime  (Read 2800 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Pozdrav ljudovi.

Evo nadjoh internet u zabiti u Norveskoj da napisem koju rijec o svemu.
Naime nalazim se na Ocean Countess-u,kao fotograf. Trenutno smo u Norveskoj,u Isyafordu,zima,i snijeg po brdima,samo cekam da vidim djeda mraza.

Posao fotografa konkretno na ovom brodu je odlican. Ja koji sam otisao bez iskustva, vec u 2 sedmice sam naucio posao.
Posao kao posao mi se jako svidja,i vise mi lici na shop nego na posao fotografa. Brod ima 760 putnika,i nas je u timu 4. 2 fotografa,jedan video,i foto manager.
Imao sam srece da sam dobio odlicnog managera,koji radi samnom zajedno sa svojom zenom. Jako puno su mi pomogli oko svega.
Cijene slika su jako skupe,oko 11 funti,kao i cijena DVD 24 funte,ali evo,mi vec 3 kruza uzimamo bonus i nadam se da ce tako i da ostane.
Kada smo sea day radimo 13h,ali kada smo u portu kao shop smo,tj.zatvoreni,osim ako idemo da slikamo gangway,mada rijetko,jednom u 7 dana.
Plata nam je svaki kruz,i meni je dnevnica 28e,plus bonus.
Spavam u sobi za goste,mada i nije nesto,a o hrani da ne govorim,mislio sam bar sada kada sam staf bice bolje,ali eto,ne zalim se ni na ,uvijek se nadje nesto.
Jedni sto mi smeta su ovi kruzevio po Norveskoj,jer je jako jako dosadno,ali evo sada ce i tome kraj.,pa idem oko b Briotanije i Spanije itd..

Sve u svemu ja sam ponovo odusevljen sa svime,i sa radnim vremenom i sa zaradom i sa ekipom,da je bolje ne bi valjalo.
Takodjer,ima 25 nasih ljudi,sto je odlicno,svaku vecer je sprdacina u baru.
Zivjeli  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav sa Fjordova
« Reply #1 on: 10/May/2012 »
Opet mali brod, i opet dobro.
Šuti za hranu, bar ćeš biti manekenski građen.
Lova je važna.
28€ dnevno + bonus je više nego dobro za nekoga tko je naučio posao tek po dolasku na brod  :money:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mladencucak

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Preko koje agencije si otišao? Kako razumijem samo po Evropi pičiš?