Author Topic: nadam se da su se neke stvari izmenile oko access i crew kartice u Srbiji?  (Read 3676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline just.in.case

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
  • zar nikad neces odrasti mali veseljace?
    • View Profile
Pozdrav svim pomorcima!

Dobila sam vizu pre 5 dana na 3 godine, i sad samo čekam datum ukrcaja.
Imam tešku nedoumicu kako i na koji način platu da primam. U "živom" novcu ne smem, prvo što trošim ko da sutra ne postoji, drugo, strašno se bojim da ga ne izgubim.

Primetila sam da novi pomorci nemaju naviku da dolaze na ovaj forum i da dele svoja iskustva, ali dobro.
Nadam se da mi Šef neće zameriti zbog otvaranja nove teme, ali sam čitala temu oko primanja i slanja novca kući, a malo je zastarela, te se nadam da su se neke stvari izmenile oko access i crew kartice u Srbiji?

I da li da otvaram dodatni račun u našoj banci?
uzmi me za kuma ili vejder darta

Offline Beks89

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 173
    • View Profile
Što se plate tice, onda ti je najbolje da ti ide na karticu, oni ti lepo uplate i ti ne moras da brines kad ces da je podignes i kako da je sacuvas...

A tema oko slanja novca nije zastarela, nego nema nikakvih promena... Acces i crew card i dalje u Srbiji ne rade. Ja sam otvorila ovde devizni racun, ali da budem iskrena ni jednom nisam tu uplatila novac, a slala sam preko Moneygrama.
Snovi nikada ne umiru. Umiru samo sanjari.

Offline just.in.case

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
  • zar nikad neces odrasti mali veseljace?
    • View Profile
Što se plate tice, onda ti je najbolje da ti ide na karticu, oni ti lepo uplate i ti ne moras da brines kad ces da je podignes i kako da je sacuvas...

A tema oko slanja novca nije zastarela, nego nema nikakvih promena... Acces i crew card i dalje u Srbiji ne rade. Ja sam otvorila ovde devizni racun, ali da budem iskrena ni jednom nisam tu uplatila novac, a slala sam preko Moneygrama.

joj bože radi li nešto u ovoj državi kako valja?  :sljac:
uzmi me za kuma ili vejder darta

Offline Charlie

  • Registered
  • *
  • Posts: 120
  • ~ Drunkenness is nothing but voluntary madness ~
    • View Profile
joj bože radi li nešto u ovoj državi kako valja?  :sljac:

Kratko i jasno: c

11.06.2012 Provera Engleskog preko Skype-a: Check, 15.06.12 Preliminarni intervju: Check, 1.11.12 NCL Glavni intervju:Check, Medical - 27.09.13 - In Progress, 14.10.13 Ship out date - In progress

Offline VelaVrata

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
pozdrav, pa zar nije to ( access card ) Cirus Maestro kartica koja bi trebala vrijediti na svakom bankomatu u svim zemljama. O kome ovisi da ne radi u Srbiji?