Author Topic: Koliko dana traje intervju sa svim pregledima i vizom itd itd?  (Read 5037 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MNE_BOY

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • Jedva cekam da idem na BROD!!
    • View Profile
Moze li mi neko reci koliko dana sve traje ovaj interviju sa svim pregledima i vizom itd itd, posto sam ja iz CG, volio bih da znam za koliko dana da budem spreman da platim hotel u BG.

Hvala ;)
:uzdravlje:
Svijet je mali, a brod jos manji ... Mozda se vidimo! Ako ne, onda upalite svijetlo! :D

Offline farkibi

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Pa kako ja znam to ne mozes srediti sa jednim putovanjem do BG. Pošto odes na intervju, i ako prodjes, moyes da uradis lekarski vec sutradan, ali vizu ne, jer prvo lekarski šalju na odobrenje, pa ako se odobri lekarski onda ti šalju ugovor o radu, a bez ugovora o radu ne možeš da izradiš vizu, tako da to je najmanje 2 puta ici u BG. A za intervju ti treba jedan dan, i za lekarski ti treba jedan ako sve ide dobro, ali ako postoji Američka ambasada u Podgorici, vizu možeš i tamo srediti, a i lekarski bi trebalo da mozes u Podgoric

Offline LkLdKL

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
a ako ides preko SAfe Cruise-a imaces 3 dana treninga pa 4 interviju, tako da moras i to racunati ...

ako ides preko Sea agencije , pre interviju-a odes do Dejana da vidi kako ti znas engleski, pa tek onda ides na interviju ...

Sve zavisi od kompanije , ja sam za Celebrity imao 2 ili 3 dana treninge ne secam se i tek onda interviju !!

Offline MNE_BOY

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • Jedva cekam da idem na BROD!!
    • View Profile

Pozz momci  :sprda:

Ja sam mislio preko SAFE Cruise da idem ... Ma meni nije problem koliko dana budem u BG i onako bi se malo provodio s drustvom sto imam tamo, ...
ovi moji roditelji su ludi ljudi, sve zapitkuju kako, zasto toliko dana u BG, pa da imam zdravu pricu hahahah.  :banana:

A dobro, kakav je to trening? Da li se odnosi na engleski jezik, ili na poziciju na koju apliciras?
Za lekarski sam cuo da SAFE Cruise to salje kod spec doktora bas za firmu nesto ... zato moze samo u BG,
A visa bi mogla u PG, naravno imamo ambasadu. oT

Eh momci hvala vam puno, eto ovako pa me savjetujte, jer stvarno jedva cekam da :plovim:

Svijet je mali a brod jos manji ... pa se mozda vidimo na nekom brodu ako ne na kopnu  :-*  :uzdravlje:


Svijet je mali, a brod jos manji ... Mozda se vidimo! Ako ne, onda upalite svijetlo! :D

Offline slobabob

  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile

Ja sam mislio preko SAFE Cruise da idem ...


da li si zvao safe cruise u beogradu da vidis da li ima nade za tebe da odes na brod. rece da ces zvati a nisi pisao na forumu o ishodu

Offline MNE_BOY

  • Registered
  • *
  • Posts: 22
  • Jedva cekam da idem na BROD!!
    • View Profile
Nisam mogao da ih dobijem taj dan .... Probacu sjutra da ih nazovem ... koje je najbolje vrijeme da se oni kontaktiraju?
hvala bobby ;))
Svijet je mali, a brod jos manji ... Mozda se vidimo! Ako ne, onda upalite svijetlo! :D

Offline frantix

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
  • xexexexe move you ass bitch
    • View Profile
3 dana traje trening gastro gard iz madarske vas priprema za finalni intervju sve o kojoj poziciji apliciras i o kompaniji princess da znas osnovne pojedinosti i imas u berlitz skoli test eng i psiho dolazi na ta 3 dana trening brate safe cruise je dobar. jeftini i korektni videces
rolliin bro positive

Offline pcmac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 74
    • View Profile
3 dana traje trening gastro gard iz madarske vas priprema za finalni intervju sve o kojoj poziciji apliciras i o kompaniji princess da znas osnovne pojedinosti i imas u berlitz skoli test eng i psiho dolazi na ta 3 dana trening brate safe cruise je dobar. jeftini i korektni videces
::yes:: i moja preporuka za Safe Cruise, i najjeftiniji su i najbolji!!!
mala dopuna: preliminarni intervju+treninzi+testovi+zavrsni intervju=5 dana ukupno
lekarski=1 dan
viza=sat vremena (ali tek kad dobijes poziv iz ambasade), ja sam uplatio u ponedeljak dobio poziv za cetvrtak, tako da to cekas