Posao na Brodu > Zarada na Internetu

STOCK proveren sistem zarade preko neta

<< < (2/2)

CEO:
Pa guglaj, nista lakse, stavi u filter da ti izbaci samo rezultate pretrage novijeg datuma.

chova:
Malo da osvezim ovaj post, nekada davno recimo..pre nekih 5 godina (e jesam napisao kao da je bilo pre 50 godina :-))), uglavnom hobi mi je fotografija i uvek kada sam bio na zasluzenom odmoru od kruzera, isao okolo i slikao i znam da sam se jedno vreme bas zainteresovao za stock, i ubilo me to odbijanje forografija, misli da od jedno 50 - 60 da mi je 1 ili 2 slike svega prihvaceno i digao sam ruke od toga, sad bas naleteo na ovaj post pa me sada bas zainteresovala da bi mogao ponovo da se aktiviram, jeste da mi sada nije pri ruci DSLR nego jedan mali mirrorless Nikon 1 J5, koji takodje pravi fine fotkice. E sad posto sam trenutno sa kruzerom u Novom Zelandu i po Australiji gde ima sta da se slika pa lepo da se uzbiljim i da pokusam se probijem na stock :-)))...

svašta:
ja kako u zadnje vrijeme citam o stocku, kontam da je nekako masu bolje video radit. za par dana sam kuci i kontam jos pogledat ove nake klipove vezane za ovo. ima ovaj neki lik yuri arcus savjete na yt.. u zadnje vrijeme sam skupio nekih dobrih za*****ancija lendskejpa sa havaja, tahitija, fijija i n zelanda + imam masu hrane iz restorana na brodu. neki dan sam pola dana u galiju u francuskom restoranu proveo :D kontam da bi takve stvari mogle proc...

imate li jos nekih linkova il se sjecate da je neko objasnio, savjete davo na temu? bukvalno sve citam i gutam o ovome prije nego sto probam

svašta:
Ja sam od ovog proslog posta ubio nesto preko $1000, s tim da je ovaj shutterstock usrani smanjio pare nenormalno I neke smijesne levele uveo. Sitnis sad. Znao sam prosle godine zveknut nekih 30+ za klip, a jutros prodo 5 komada iz st thomasa, svi skupa nesto preko 7 dolara

Nesto kontam to je neko kupio da montira nesto o kruz industriji.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version