Author Topic: ovih dana treba da izvadim tranzitnu vizu za Australiju  (Read 2030 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Ljudi kakva je situacija sa Princess-om sto se tice ovoga ostajanja kao turista posle ugovora? Evo ja ovih dana treba da izvadim tranzitnu vizu za Australiju pa cu verovatno da se prijavim i za turisticku posto bih ostao nekih 10-ak dana posle ugovora.Posto sam 2012 bio tamo na prvom ugovoru ne vidim razlog da mi je ne daju ali me zanima jel u Australiji isto vazi kao za Ameriku da mora da napustis zemlju i udjes sa turistickom?

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Dobar dan dobri ljudi,

Koliko treba da prodje od apliciranja za australijsku tranzitnu vizu da bi znali da li je odobrena i da li dolazi direktno na mail?

Svako dobro..

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Meni odobrena u roku 24h. Dobis na mail. Isprintaj i sa time u "personal luggage". Naravno ostavi si kopiju i na mail na koji se mozes ulogirat bilo gdje u svijetu just in case jel.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Dobro, a jesi li im dostavljala neka dokumenta meni na onoj zadnjoj strani kada treba da se submit pise kako cu u desnom cosku da nadjem gde trebam da kliknem za attachment documents koja bi mogla da se proveravaju, ali tu opciju nisam nasao vec sam isao samo submit, pa me zanima jesu li ti trazili nesto ili si samo prekucala podatke sa onog support letter?

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Pa gle sve podatke sto imas posalji im. Sve sto sam imao poslao sam im ukljucujuci i LOE. Neke stvari nisam ispunio jer nisam znao. Ali kolko ja znam  AU vizu za pomorce dobis vrlo lako. Turisticka je druga prica jel. Nema razloga da se brines. Vjerujem da ce ti stici na mail u roku 24h.

Offline salsero

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 186
    • View Profile
Dobio sam je za manje, otprilike 3 sata. Da napomenem i da doprinesem forumu da za ovu maritime nakon kreiranja svog naloga na immiaccount
pratis korake i upisujes sa support letter kog dobijas i to sve kada submitted samo pricekas i bez ikakvih problema cak i ne mora da se attachuje nista od dokumentacije vec samo kliknes na submitted i sacekas. Ovo vazi za Beograd,,

Danke schon

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Ljudi kakva je situacija sa Princess-om sto se tice ovoga ostajanja kao turista posle ugovora? Evo ja ovih dana treba da izvadim tranzitnu vizu za Australiju pa cu verovatno da se prijavim i za turisticku posto bih ostao nekih 10-ak dana posle ugovora.Posto sam 2012 bio tamo na prvom ugovoru ne vidim razlog da mi je ne daju ali me zanima jel u Australiji isto vazi kao za Ameriku da mora da napustis zemlju i udjes sa turistickom?

Ja sam preko Crew Office sredio sa imigracionim departanom da mi se dozvoli ostanak putem MCV vize na period od 15 ak dana kao turisti. Nije bilo problema. Tebi u sustini MCV dozvoljava ostanak do 30 dana u AUS. Samo treba da ti kompanija promeni let (apliciras za local leave) i da ti onda to samo sredi sa imigracionom.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced