Author Topic: Seksualni odnosi na brodu?  (Read 12475 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Joe

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Seksualni odnosi na brodu?
« on: 15/December/2009 »
Pozdrav svima,

zanimaju me iskustva, pogotovo ovih iskusnijih radnika na cruiserima, glede samog seksa na brodu? S obzirom da je čovjek provodi mjesece na moru mislim da je to pitanje koje će većinu rookieja zanimati.

pitanje je dakle baš u vezi seksa na brodovima. svjestan sam da je u lukama situacija daleko povoljnija po tom pitanju.

dakle konkretno:

1. kakva je politika privatnih odnosa s gostima odnosno kolegama radnicima i eventualne sankcije?
2. ima li prostora u skučenim kabinskim prostorima za održavanje privatnosti tj. romantične veze?
3. ima li dovoljno vremena za održavanje bilo kakvih intimnih odnosa s partnerom na brodu?

unaprijed hvala svima na odgovorima.

Offline pomagac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 178
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #1 on: 15/December/2009 »
hahah zanimljivo pitanje :0
1. Sa gostima zvanicno se ne smes uopste mesati, znaci dok radis i to je to. A sad ako si spretan jel da i umesan da se sakrijes od security pa uradis nesto to je druga stvar. Samo pazi da ne budes uhvacen jer onda slede sankcije ehheh,Sef moze bolje da objasni proceduru ovoga :)
Sa crew ostalima, pa naravno da mozes svi smo mi od krvi i mesa....samo moras da pazis da ne predjes granice jer mozes vrlo lako biti optuzen za seksualnu diskriminaciju, znaci ne znaci ne na brodu. :)
2. U obicnim crew cabinama tesko, jer se sve nekako mora u dogovoru sa cimerom raditi, ako si ti sa devojkom on je napolju i tako jedno uzajamno postovanje ja bi rekao. Ali ja imam srece pa je uvek single cabina pa nisam imao problema sa deljenjem. Odgovor bi bio moze naravno.
3. Pa naravno da imas vremena, iako se mnogo radi uvek je tu neko slobodno vreme, ako ne preko dana onda uvece, nadje se za takve stvari naravno uvek.
Mislim da bi crew life na brodu uporedio sa jednom dugom ekskurzijom kao u srednjoj skoli, pice je jeftino, hrana je freee, i devojaka ima :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #2 on: 15/December/2009 »

1. kakva je politika privatnih odnosa s gostima odnosno kolegama radnicima i eventualne sankcije?


Prostorije za goste i crew potpuno podijeljene i jasno oznacene, nemijesanje sa gostima je zapovijed, osim sluzbenih kontakata, a u slucaju da se "mijesanje" otkrije, crew u 100% slucajeva leti sa broda.

Potencijalna milionska tuzba od strane gostiju za sex. harassment se maximalno izbjegava.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline FCB

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 116
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #3 on: 15/December/2009 »
hahah zanimljivo pitanje :0
1. Sa gostima zvanicno se ne smes uopste mesati, znaci dok radis i to je to. A sad ako si spretan jel da i umesan da se sakrijes od security pa uradis nesto to je druga stvar. Samo pazi da ne budes uhvacen jer onda slede sankcije ehheh,Sef moze bolje da objasni proceduru ovoga :)
Sa crew ostalima, pa naravno da mozes svi smo mi od krvi i mesa....samo moras da pazis da ne predjes granice jer mozes vrlo lako biti optuzen za seksualnu diskriminaciju, znaci ne znaci ne na brodu. :)
2. U obicnim crew cabinama tesko, jer se sve nekako mora u dogovoru sa cimerom raditi, ako si ti sa devojkom on je napolju i tako jedno uzajamno postovanje ja bi rekao. Ali ja imam srece pa je uvek single cabina pa nisam imao problema sa deljenjem. Odgovor bi bio moze naravno.
3. Pa naravno da imas vremena, iako se mnogo radi uvek je tu neko slobodno vreme, ako ne preko dana onda uvece, nadje se za takve stvari naravno uvek.
Mislim da bi crew life na brodu uporedio sa jednom dugom ekskurzijom kao u srednjoj skoli, pice je jeftino, hrana je freee, i devojaka ima :)

To pod broj dva i neko ne postuje bas.. Desavalo se da lik je sa curu u kabinu a isto i cimer a oni imaju odnose znaci strasno po meni.. Taj drugi lik je uvek nakon posla bio u Crew Baru radi toga nije mogo da udze u kabinu ali svako za sebi ako si naivan jbg... hteo bih da vidim sta ce da se desi meni ako rade takvo nesto  :D  :pop:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #4 on: 15/December/2009 »
interesantno pitanje i interesantni odgovori  :banana:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #5 on: 15/December/2009 »
interesantno ha Devious   :hekla:  :-))))'  
meni ce cimer da bude zena,tak daaaaa   :-*

Offline Joe

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #6 on: 16/December/2009 »
hvala momci na odgovorima.

a recimo što je sa slučajem da se takvo nešto dogodi na obali tijekom posjete gradu između gosta i osoblja (primjerice brodskog turističkog vodiča)? vrijede li ista pravila i izvan broda?

i još me zanima koliko se dugo tj. koliko dana ostaje najviše u pojedinoj luci generalno... i koja je luka s najboljom "ponudom" što se konkretno ovih stvari tiče?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #7 on: 16/December/2009 »
hvala momci na odgovorima.

a recimo što je sa slučajem da se takvo nešto dogodi na obali tijekom posjete gradu između gosta i osoblja (primjerice brodskog turističkog vodiča)? vrijede li ista pravila i izvan broda?

i još me zanima koliko se dugo tj. koliko dana ostaje najviše u pojedinoj luci generalno... i koja je luka s najboljom "ponudom" što se konkretno ovih stvari tiče?

Ma, svaki kontakt koji imas sa gostima, uzimas na svoj licni rizik, bilo to napolju ili unutar broda. Ovo pitanje koliko se ostaje u lukama, u 99% slucajeva od 7h ujutro do poslije podne, zavisi do 5,6 ili 7h. Zavisi od plovidbe, ali u nekim lukama se desi overnight, tako da obicno dodjete oko podne jednog dana, pa isplovljavate oko 2-3 pm sledeci dan.
I da,...za potrebe TE vrste posjeti St.Maarten, Mexico ili Colon u Panami. :uzdravlje:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Amsterdam

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Odg: Seksualni odnosi na brodu?
« Reply #8 on: 18/December/2009 »
Sto se toga tice a i svega ostalog ja sam se spremio na najgore.Idem kao mornar pa sam se spremio da me casnici tlace u sobi sam se spremio da budem sa nekim k****nom a sto se drndanja tice sam se spremio da budem cijeli ugovor suh.Tako da mi je svaki od ovih faktora ukoliko bude bolji od onoga na sto sam se spremio samo plus (jedino se mentalnom pripremom mozes prisiliti da izdrzis cijeli ugovor ako ti ne bude dobro).Inace imam dosta prijatelja koji su mi iz prve ruke pricali da na kruzeru bude svacega i da nije problem odvesti kakvu mladu damu na seansu ali ja idem ko da necu one stvari viditi mjesecima i to mi uopce ne smeta.A sto se ostalih stvari tice ako imas s kim nije nikakav problem ni mjesto ni vrijeme hehe