Posao na Brodu > Riverside

Riverside interview 17 i 24.03. 2010. u Zg [Agencija zatvorena 2011.]

(1/8) > >>

didulaos:
čula sam se sa damirom iz riverside-a i kaže da će intervju bit 17. i 24.3. u zg

niki:

--- Quote from: didulaos on 04/March/2010 ---čula sam se sa damirom iz riverside-a i kaže da će intervju bit 17. i 24.3. u zg

--- End quote ---
Da li ti je on javio za intervju?..Posto i ja cekam da mi javi kada ce biti..al nista jos .
pozdrav

didulaos:
ma ja sam njega zvala i  reko da će nam poslat pozivnice ko da na koji intervju dođe...e sad...kak je zvučao sve mi to nekako nesigurno...bumo vidjeli valjd neće zjbt

ledeni6:

--- Quote from: didulaos on 05/March/2010 ---ma ja sam njega zvala i  reko da će nam poslat pozivnice ko da na koji intervju dođe...e sad...kak je zvučao sve mi to nekako nesigurno...bumo vidjeli valjd neće zjbt

--- End quote ---
Ma bit če interw.ali nadajte se samo ako aplicirate za sobaricu ili konobara,kuhinju zaboravite za neko vrijeme

niki:

--- Quote from: ledeni6 on 05/March/2010 ---Ma bit če interw.ali nadajte se samo ako aplicirate za sobaricu ili konobara,kuhinju zaboravite za neko vrijeme

--- End quote ---
Zasto da zaboravimo ,puno je brodova,na svakom brodu je po 4 sobarice najmanje,svasta se desava kad krene sezona,ljudi daju i dobijaju otkaze,krenu godisnji odmori...svasta nesto..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version