Posao na Brodu > Riverside

Utility na Riverside-u? [Agencija zatvorena 2011.]

(1/2) > >>

RAS KASS:
Jel zna neko koliko otprilike zaradjuje utility na Riverside-u?Znaci plata+tips koliko to ukupno mesecno izadje?

ledeni6:
Ovisno o brodu i cruisu,te vrsti gostiju,recimo izmedu 1200€-1500€ gornju granicu sam ti rekao jer sam ja to zaradio u mjesec dana na mom prvom brodu Ambassadoru koji ima 7 dana cruise i uvijek je pun sa 120 gostiju! a donju granicu sam zaradio na empressu!sa 90gostiju!

PoP ZmaY:

--- Quote from: ledeni6 on 23/September/2010 ---Ovisno o brodu i cruisu,te vrsti gostiju,recimo izmedu 1200€-1500€ gornju granicu sam ti rekao jer sam ja to zaradio u mjesec dana na mom prvom brodu Ambassadoru koji ima 7 dana cruise i uvijek je pun sa 120 gostiju! a donju granicu sam zaradio na empressu!sa 90gostiju!

--- End quote ---

a kolika je plata sobara?  b00/

RAS KASS:
Skoro sam poslao on line prijavu Riverside-u za utility.Nemam radnog iskustva na brodu,odlicno govorim engleski,solidno nemacki.Rekli su mi da ce me zvati krajem godine kad krenu intervjui.Zanima me da li je to pro forme ili postoje realne sanse da dobijem posao?!Recni brodovi su mi najveca zelja pa da znam da li vredi cekati ili juriti nesto drugo?!

ledeni6:

--- Quote from: PoP ZmaY on 25/September/2010 ---a kolika je plata sobara?  b00/

--- End quote ---
Isto samo što sobari,još dobiju extra tip direktno od gostiju!što mj.može biti oko 200-300€više

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version