Posao na Brodu > Riverside

Riverside ~ Kontakt podaci [Agencija zatvorena 2011.]

(1/5) > >>

CEO:
 

Rocco_Barocco:
Ja sam se prijavio preko njihovog sitea prije više od dva mejseca i još uvijek mi nitko ništa niej odgovorio. Do sad sam od svake agencije koju sma kontaktirao (Uspinjača, Invermore Shipping, Apriori) dobio neku povratnu reakciju, pa mi je ovo nešto novo.

CEO:

--- Quote from: Rocco_Barocco on 17/March/2012 ---Ja sam se prijavio preko njihovog sitea prije više od dva mejseca i još uvijek mi nitko ništa niej odgovorio. Do sad sam od svake agencije koju sma kontaktirao (Uspinjača, Invermore Shipping, Apriori) dobio neku povratnu reakciju, pa mi je ovo nešto novo.

--- End quote ---

Koliko čitam, oni zapošljavaju samo jednom godišnje, i vjerovatno si im se javio baš kad su završili za ovu godinu.

Rocco_Barocco:
I što se ja njima trebam opet javiti u pravo vrijeme ili će se oni meni sami javiti kad im bude zgodno? Kako god, malo mi je to neprofesionalno, trebali su bar potvrditi primitak aplikacije ako ništa drugo.

CEO:

--- Quote from: Rocco_Barocco on 17/March/2012 ---I što se ja njima trebam opet javiti u pravo vrijeme ili će se oni meni sami javiti kad im bude zgodno?
Kako god, malo mi je to neprofesionalno, trebali su bar potvrditi primitak aplikacije ako ništa drugo.

--- End quote ---

Ništa ti oni ne obećavaju osim da će tretirati tvoju prijavu strictley confidential.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version