Posao na Brodu > Riverside

Riverside priselekcijski interview 18.11.2012 ZG [Agencija zatvorena 2011.]

(1/8) > >>

Vrana:
Dakle,ide li tko na taj famozni priselekcijski?
Uskoro kreću i glavni interview-i, a vidim nitko ništa ne piše, pa rekoh da ja počnem  :D
Naravno, imam i pitanje  :D
Taj priselekcijski se uglavnom svodi na razgovor sa Damirom (ili Martinom), provjera jezika i te stvari ili?

CEO:
Odakle ti točan datum? Nije objavljen na njihovim službenim stranicama.

Vrana:

--- Quote from: Šef Foruma on 04/November/2012 ---Odakle ti točan datum? Nije objavljen na njihovim službenim stranicama.

--- End quote ---

Mislim da nikada nisu ni stavljali datume za interview-e na svoju stranicu.Moraš ih kontaktirati kako god okreneš,tako sam i ja ovo dobila na mail :)

sashenka:
Ja idem na priselekcijski intervju. Mislim da je to neka prezentacija i savjetovanje sa njima. trebalo bi biti opusteno ali ja sam vec nervozna. Konacno se blizi taj dan   :moli:

Vrana:

--- Quote from: sashenka on 08/November/2012 ---Ja idem na priselekcijski intervju. Mislim da je to neka prezentacija i savjetovanje sa njima. trebalo bi biti opusteno ali ja sam vec nervozna. Konacno se blizi taj dan   :moli:


--- End quote ---

Yaaaaaay that makes two of us   :banana:

Ma da, savjetovanje i prezentacija. Meni je ovo prvi razgovor ikad, ali nisam nervozna, možda sam čak malo previše samouvjerena, no to valjda nije problem  :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version